J.Mourinho: B.Rodgersas turėtų parduoti tokį žaidėją kaip R.Sterlingą

Londono "Chelsea" treneris Jose Mourinho teigia, kad jei būtų "Liverpool" stratego Brendano Rodgerso vietoje, jis nieko nelaukdamas parduotų Raheemą Sterlingą.

"Raudonieji" siekia bet kokia kaina savo komandos gretose išlaikyti 20-metį Anglijos rinktinės krašto puolėją. "Liverpool" anglui jau siūlė 100 tūkstančių svarų sterlingų atlyginimą per savaitę, tačiau futbolininkas jį atmetė.

"Aš nemėgstu tų žaidėjų, kurie nenori žaisti dėl manęs ir klubo", - pareiškė J.Mourinho. - Kiekvienas futbolininkas turi savo kainą".

"Nesvarbu, koks tai žaidėjas būtų. Pavyzdžiui jei jūs manęs paklaustumėte, ar aš noriu, kad Edenas Hazardas paliktų "Chelsea"? Žinoma, atsakymų būtų ne".

Jeigu jis norėtų palikti komandą ir nebedirbi su manimi, ar tuomet jis turėtų savo kainą? Manau, kad turėtų.

Bet aš suprantu tų klubų ir savininkų filosofiją, kurie bando bet kokia kaina išlaikyti savo žaidėjus. Deja, bet filosofija yra geriau leisti išvykti tokiems žaidėjams", - pridūrė J.Mourinho.

Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


sarchanas7 (Real Madrid C.F., Manchester United FC) 04-04 14:44
8 0
va cia mourinho labai tiksliai pasake,nes jeigu klubas turi savas nusistates kokias tai gaires del atlyginimu,del jo ribos,tai as visiskai suprantu Liverpool komanda,kuri negali jam siulyti iskart 5-10 kartu didesnio atlyginimo,o tai daro palaipsniui.sterlingas save laiko baisia "zvaigzde" ir budamas piemens amziaus jau dabar sokdina kluba.greiciausiai reiketu atsisveikinti su tokiu zaideju,kuris nerodo jokios pagarbos klubui ir jo politikai ir cia mauras visiskai teisus.
Cituoti
Rodgersas
Rodgersas (Liverpool FC) 04-04 16:41
3 0
Aš iš vis nesuprantu dėl ko jis taip vertinamas yra. Jis neblogas krašto žaidėjas, bet tikrai ne toks geras. Jei kalbėt apie jį kaip apie centro puolėją, o jam šį sezoną šioje pozicijoje teko ne kartą žaist, tai jis iš viso nulis yra. Už gerus pinigus jį ne tai kad galima bet reikia prastumt.
Cituoti