G.Pique: vos neprileidau į kelnes, kai mane aprėkė R.Keane'as

Vienas "Barcelona" komandos lyderių Gerardas Pique "The Players Tribune" atskleidė įdomią savo karjeros pradžios istoriją.

Tuomet 17-metis katalonas nusprendė persikelti į "Man Utd" klubą, kur jį auklėjo didžiausios "Premier" lygos žvaigždės.

"Mano gyvenimas galėjo pasisukti visai kitaip, jei ne treneris Alexs Fergusonas.

Atvykau į Mančesterį būdamas berniuku, o išvykau jau tapęs vyru. Tuomet futbolas man buvo tarsi malonus pomėgis ir visiškai nesupratau jo verslo pusės.

Fergusonas rūpinosi manimi nuo pat pirmosios dienos ir buvo tarsi antras tėvas", - kalbėjo Pigue.

31-erių gynėjas prisiminė ir šokiruojantį incidentą su "Man Utd" saugu Roy'umi Keane'u.

"Prieš rungtynes persirengimo kambaryje laukėme kvietimo žengti į aikštę ir manęs neapleido nervinė įtampa. Juk šalia buvo tokios žvaigždės kaip Giggsas, Ferdinandas ar Nistelrooy'us.

Rūbinėje vyravo mirtina tyla ir staiga pradėjo vibruoti mano mobilus telefonas. Šalia sėdėjęs Roy'us tiesiog pasiuto ir iš pradžių nesuprato iš kur sklinda garsas. Jis pradėjo lakstyti po rūbinę ir šaukė, kad prisipažintų mobilaus telefono savininkas.

Išdrisau tik iš trečiojo karto. Jis tiesiog pakvaišo ir rėkė ant visų. Vos neprileidau į kelnes. Tuo pačiu tai buvo ir gera pamoka.

Dabar jau 2018-ieji ir visi žaidėjai maigo telefonus prieš rungtynes. 2006 metais buvo tarsi skirtingas pasaulis ir ypatingai "Man Utd" komandoje to negalėjai daryti. Tai buvo viena iš tūkstančio klaidų, kurias padariau atstovaudamas "Man Utd", - teigė Pique.

Įvertinimas: 23 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Italyn1
Italyn1 (Juventus FC) 03-24 12:26
9 6
dauztgalvis keanas
Cituoti