G. Pique: Cristiano yra linkęs dažnai griūti ant žemės

Ispanijos rinktinės gynėjo Gerardo Pique nesužavėjo Cristiano Ronaldo pasirodymas - gynėjas įsitikinęs, kad išlyginamojo įvarčio neturėjo būti.

C. Ronaldo "hat-trickas" padėjo Portugalijos rinktinei išplėšti lygiąsias rezultatu 3-3. Iš pradžių puolėjas pasižymėjo nuo 11 metrų žymos, o baudos smūgį, išlyginusį rezultatą, portugalas įmušė prasižengus G. Pique.

"Barcelona" klubo gynėjas mano, kad pražanga buvo sušvilpta tik dėl C. Ronaldo būdo.

"Cristiano yra linkęs visada griūti ant žemės. Labai abejoju, ar aš jį stipriai paliečiau", - po rungtynių sakė G. Pique.

Gynėjas taip pat pasidalino mintimis apie įvykusį skandalą Ispanijos futbolo federacijoje: "Lopetegui derybos su "Real" manęs visiškai netrukdė. Problema buvo tai, kaip jis tas derybas vedė. Kuo mažiau kalbėsime apie šią istoriją, tuo mums bus geriau."

Rungtynių apžvalga:

Įvertinimas: 1 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


OhDude
OhDude (Bayern Munich FC, Vokietija) 06-16 12:22
17 0
Ar Messi nuo tokio prisilietimo krenta? Bl bl
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 06-16 11:07
25 12
Shakyra galetu taip sneket, jei nebutu VAR, o ir be VAr buvo viskas akivaizdu. Dabar tai tik parodo, koks jis dviveidis ir melagis. As nesuprantu, kaip galima taip akiplesiskai meluot, kai visi pakartojimai yra??? Nu kaip???
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 06-16 11:09
8 5
Pvz as suprantu, vaidoshiui tai liga yra viska neigt, kas akivaizdu, nufilmuota, uzfiksuota, visu patvirtinta ir tokiam zmogui kazin ar kas bepades, bet sitas... Jis viska apgalvotai meluoja. Tfu...
Cituoti
komiras 06-16 11:44
2 1
Pike lyg nepirmakart zaidzia pries Ronaldo ,ir pasimove ant paprasto nugara i vartus stovincio Ronaldo veiksmo , lyg nezinotu kad tas specialiai prieme kamuoli i vieta pries vartus ir laukia kol kepsteles , is 5Ronaldo uzsidegimo buvo aiksu iskart kad bus islyginamasis ivartis ,idealiai atliktas smugis .
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 06-16 11:40
4 3
Krenta tikrai labai daug, bet bauda buvo , o kas jau kas bet Ronaldo pasinaudos tuo.
Cituoti