E. Hazardas: "Žaisdamas "Real" ekipoje negali pralaimėtų nė vienų rungtynių"

2019-09-24 13:23:04 Eden Hazard La Liga Real Madrid C.F.

Edenas Hazardas jau įsitikino, koks ažiotažas kyla žiniasklaidoje, kai pralaimi Madrido "Real" komanda.

Sunkiai sezoną pradėjusi "Real" ekipa praėjusį trečiadienį patyrė triuškinančią nesėkmę prieš Paryžiaus "Saint-Germain". Pačiam E. Hazardui tai buvo pirmas mačas startinėje sudėtyje.

Nepaisant sunkumų Paryžiuje, "Real" sugebėjo atsitiesti Ispanijos pirmenybėse ir po pergalės prieš "Sevilla" pakilo į lyderio poziciją.

"Kai žaidi šiame klube, laimėti turi kiekvienose rungtynėse", – FIFA ceremonijoje sakė E. Hazardas. – Tai yra geriausias klubas pasaulyje ir viskas čia veikia tokiu principu. Gali lengvai pajausti spaudimą, kuris yra kuriamas būnant čia".

"Manau, kad mes turime pajėgią komandą. Čempionų lygos starte patyrėme skaudų palaimėjimą, tačiau vis tiek galime tikėtis gero sezono su šia sudėtimi.

Iškart po rungtynių Paryžiuje turėjome sunkias rungtynes prieš "Sevilla". Žaisti ir laimėti jų stadione visada yra sudėtinga. Tačiau mes tai padarėme ir dabar turime tęsti darbus", – pridūrė į geriausių žaidėjų vienuoliktuką patekęs belgas.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 09-24 19:30
5 2
XXXXX tu toks pat atsilupelis kaip ir forza juve. Ar nebusit broliai... Arba vienas ir tas pats asmuo
Cituoti
 Aš Audrius 09-24 22:35
3 2
Taip, visad tikimasi pergales. Nes zaidzia zvaigzdynas ir klubas kuris nesiskaito su pinigais, tode aisku visi tikisi pergales. Logiska .
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 09-24 19:32
2 3
Ir giminystes rysiai jus dar su vaidoshiu sieja portalo mudakai
Cituoti