E. Canas po "Juventus" akibrokšto: "Esu šokiruotas"

2019-09-04 14:30:50 Čempionų Lyga Juventus FC

Emre Canas bendraudamas su Vokietijos žiniasklaida pripažino, kad iki pat šiol sunkiai susitaiko su mintimi, jog šį sezoną nežais UEFA Čempionų lygoje.

Praėjusią vasarą kaip laisvasis agentas prie "Juventus" klubo prisijungęs vokietis kartu su Mario Mandžukičiumi nebuvo registruoti Maurizio Sarri sprendimu.

Abu žaidėjai už borto liko dėl paprasčiausios priežasties – "Juventus" šią vasarą perpildė savo sudėtį ir į galutinę Čempionų lygos paraišką negalėjo įtraukti dviejų pagrindinės komandos žaidėjų.

"Esu tiesiog šokiruotas", – "Bild" sakė saugas. – Mūsų pokalbis truko vos keletą minučių, o paaiškinimo taip ir nesulaukiau. Esu be galo įpykęs ir susierzinęs".

"Padarysiu išvadas ir apie situaciją pasikalbėsiu iškart po rinktinių pertraukos.

Su klubu kalbėjau praėjusią savaitę ir man buvo prižadėta visai kas kita. Pavyzdžiui, PSG kreipėsi į mane ir norėjo įsigyti, tačiau aš nusprendžiau likti "Juventus".

Viena iš tokio sprendimo priežasčių buvo tai, kad būsiu Čempionų lygos paraiškoje", – pykčio neslėpė E. Canas.

Įvertinimas: 16 1

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Aš Audrius 09-04 15:21
56 4
Suprantu sportininka. Pasirenki kluba kuri pajegi kovoti auksciausiam lygi, o cia pyst ir zaist neduos
Cituoti
 Madridistas (Real Madrid C.F.) 09-04 19:30
12 2
Manau bus pamoka laisviems agentams
Cituoti
 Alvydasas30 (Juventus FC) 09-04 17:33
24 15
Tai Jo uz barca ir tave nera didesniu siuksliu SDd
Cituoti
 Gerard 09-04 19:49
12 4
Kai Can žaidė Liverpool, jau tada visiems sakiau, kad grybas ir tinginys. Vieną kitą epizodą sublizgėdavo, o 5 kartus daugiau pridirbdavo bėdų.
Cituoti
M-NUS
M-NUS (Real Madrid C.F.) 09-05 09:32
1 1
Vienas iš retų atvejų, kai galiu Vaidoshiui pritart Kai Caną pasiėmė for free Juventusas visi šlapiais klynais sėdėjo, kaip puikiai dirba vadovybė tokius žaidėjus paimdama for free... Aš tuo metu sėdėjau nesuprasdamas apie ką jie čia, nes Canas buvo geriausiu atveju vidutiniokas netempiantis Juvės lygos. Jei for free jį būtų pasiėmęs Westham, Leverkusen ar panašaus lygio komandos tada jo O čia elitiniam klubui susirinkt šrotą nėra nieko neįtikėtino
Cituoti