Dramos pradžia: Neymaras nepasirodė PSG treniruotėje, klubas žada imtis priemonių

Neymaro ketinai palikti Paryžiaus "Saint-Germain" klubą yra rimti – Brazilijos futbolo žvaigždė nepasirodė pirmoje komandos treniruotėje.

Dėl traumos "Copa America" turnyrą praleidęs Neymaras vakar stebėjo finalo rungtynes, todėl jau tuomet buvo aišku, kad jis greičiausiai negrįš į Paryžių.

PSG klubas pranešime paskelbė, kad Neymaras neturėjo jokių papildomų sąlygų ir bus nubaustas už tai, kad neinformavo klubo apie ketinimus praleisti pirmąjį susitikimą.

"Liepos 8-os dienos pirmadienį Neymaras turėjo prisijungti prie pagrindinės komandos, kuri pradeda pasiruošimą naujajam sezonui", – rašoma PSG klubo pranešime.

PSG nori pažymėti, kad Neymaras nepasirodė sutartu laiku ir sutartoje vietoje. Tai buvo padaryta be jokio išankstinio susitarimo su klubu.

Klubas apgailestaujame dėl tokios situacijos ir netrukus imsis atitinkamų veiksmų."

Realu, kad Neymaras šią treniruotę praleido ne tik dėl "Copa America" finalo, bet ir dėl siekio parodyti, kad jis šią vasarą nebenori grįžti į PSG. Brazilas yra garsiai siejamas su persikėlimu į "Barceloną".

 

Įvertinimas: 7 5

Norėdami komentuoti prisijunkite.


mafij0zas (Manchester United FC, Anglija) 07-08 20:38
118 42
Ar barcelona gali nusipirkti nors vieną žaidėją normaliai be jokių cirkų? Juokdarių komanda..
Cituoti
Edgarinio
Edgarinio (Chelsea FC, Ispanija) 07-08 20:39
68 2
Panašu, jog jau taps vasaros tradiciją, turėt bent vieną tokią dramą.
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 07-08 21:33
66 4
Nenoriu nieko stumt ant Barcos. Bet Coutinho, o dabar Neymar ir Griezman... Gal tik sutapimas
Cituoti
Pizdukas
 Pizdukas (Juventus FC) 07-08 22:03
55 10
Siaip kaip iprasta jau, visi stumia ir stume ant Kristes, bet pas ji tokiu savalkisku, sudinu gandu nebuvo su persikelimais, sumaste ir padare. O pas barca tai bbz, pastoviai dramos kazkokios, net ziureti i ta puse nesinori, kai matai kad toks kaip zoles Volas nori ateiti ten losti Tik va pliusas, kad bent stadionas bus lygus varzovams
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 07-08 21:21
18 7
GEDA, Neymarai
Cituoti