"Arsenal" rekordas – toliau nepajudinamas: "Liverpool" patyrė pirmąją nesėkmę "Premier" lygoje

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo užfiksuota kol kas didžiausia šio sezono staigmena. 28-ajame ture žlugo "Liverpool" komandos viltys sezoną baigti taip ir nepralaimėjus.

Jurgeno Kloppo kariauną netikėtai ir dar triuškinančiu rezultatu 3:0 nubaudė priešpaskutinėje vietoje žygiavusi "Watford" ekipa. Ismailo Sarro šou antrajame kėlinyje nulėmė pirmąją "raudonųjų" nesėkmė šiame sezone.

Tai reiškia, kad Londono "Arsenal" klubo rekordas taip ir liks nepajudintas – "kanonieriai" vieninteliai Anglijos "Premier" lygoje 2003-04 m. sezone nepralaimėjo nė vienerių rungtynių.

"Liverpool" iki rungtynių su "Watford" Anglijos pirmenybėse buvo iškovojęs 18 pergalių iš eilės, o pralaimėjimo nebuvo patyręs nuo praėjusių metų sausio mėnesio. Iš viso be pralaimėjimo skonio "raudonieji"  nužygiavo 44 rungtynes.

"Liverpool" ekipos skriaudikas – I. Sarras – svečius pradėjo bausti antrojo kėlinio pradžioje. Pirmąjį savo įvartį senegalietis sužvejojo 54-ąją minutę, o pranašumą padidino 60-ąją minutę, kai jį pramiegojo kairysis "Liverpool" gynybos kraštas.

"Raudonieji" dar turėjo pakankamai laiko atsitiesti, tačiau jų visos viltis žlugo su Trento Alexanderio-Arnoldo klaida. Anglas neatidžiai atidavė perdavimą Alissono link, I. Sarras jį užvaldė ir atidavė perdavimą Troy'ui Deeney, kuris nukreipė kamuolį į be vartininko paliktus "Liverpool" vartus. Rezultatas tapo 3:0 ir Liverpulio ekipa jau nebeturėjo jokio atsakymo.

"Watford" po sensacingos pergalės iš 19-os pozicijos šoktelėjo į 17-ąją vietą.

Rezultatas:

"Watford" 3 - 0 "Liverpool"
54' [1 - 0] I. Sarr
60' [2 - 0] I. Sarr
72' [3 - 0] T. Deeney

Įvertinimas: 13 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Aš Audrius 02-29 21:41
45 2
Taip Livetpool zaide prastai, nesavi buvo sian, bet reik atiduodt kreditus ir Watfordui. Puikus matchas, puiki rezutatyvi atkarpa. Isvienos puses gaila jog nepavyko sausai Liverpool siame sezone, is kitos puses tai na reik pripazinti jog jie turbut dabartiniame zaidime yra tikrai TOP komanda, bet tu laiku Arsenalas atrode ispudingiau
Cituoti
 Sidney Cosby 02-29 21:36
36 6
Kartais ledine zmona , irgi atsibosta, nera taip lengva psihologiskai nusiteikt , viskas gerai , sitas saltas dusas bus i nauda
Cituoti
Bianco
 Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 02-29 21:33
42 16
Svarbu kad Atletico atsilaikytu
Cituoti
sofistas (Liverpool FC) 02-29 21:33
25 6
žaidimas tragiškas - kas neramina, su kiekvienomis rungtynėmis vis blogėja
Cituoti
Malex
Malex (Liverpool FC) 02-29 21:29
14 6
Koks zaidimas, toks ir rezultatas. Aisku gaila, bet dar yra rekordu kuriuos galima paimt
Cituoti