A.Pukelis: norime, kad verslas ir valdžia pradėtų pasitikėti federacija

2019-04-30 16:30:44

Šį antradienį Vilniuje vykusios eilinės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) konferencijos metu buvo balsuojama dėl antrojo viceprezidento. Pagal LFF įstatus, kandidatūras į viceprezidento pareigas galėjo teikti LFF Vykdomasis komitetas ir LFF nariai.

Pasiūlymo dėl galimų kandidatų sulaukta tik iš LFF Vykdomojo komiteto. Antruoju viceprezidentu išrinktas Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentas Arūnas Pukelis, surinkęs 60 konferencijos delegatų balsų iš 71. Prieš tai LFF antrojo viceprezidento pareigas ėjo Anatolijus Stecenko.

„A. Pukelis balsavime sulaukė pasitikėjimo iš LFF Konferencijos narių ir bus atsakingas už apskričių federacijų veiklos stiprinimą, jų sutelkimą dirbant bendram Lietuvos futbolo labui. Jis dirbs drauge su pirmuoju viceprezidentu Vidmantu Butkevičiumi ir trečiuoju viceprezidentu Gediminu Daukšiu”, - sakė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

50 metų tauragiškis šiuo metu eina LFF Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininko pareigas.

„Sutikau tapti viceprezidentu, nes tikiu esama federacijos komanda, jos vizija ir pirmaisiais darbais. Vyksta nemažai pokyčių, kurių rezultatus, tikiu, pamatysime greitai. Asociacijos, priklausančios LFF tampa atviresnės – keičiami įstatai. Viešai atskleisti federacijos finansai, tai bus daroma nuolatos, kad verslas ir valdžios atstovai pradėtų pasitikėti federacija. Pokyčiams reikia laiko, bet to sieksime”, - teigė A. Pukelis.

Įvertinimas: 3 23
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


kontrolinis 04-30 18:47
52 2
mes norime,jog lietuvos futbolu rimtai susidometu valdzia,policija,vsd ir panasios strukturos
Cituoti
klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 04-30 17:12
41 5
Pukelis norime, kad verslas ir valdžia pradėtų pasitikėti federacija nes priešingu atveju susipažins su mano mašinos bagažine. Nieko keisto kad lff skęsta skolose kai toks bachuras užiima EKONOMIKOS ir finansų pareigas
Cituoti
Azza
 Azza (Club Atletico de Madrid S.A.D. , Prancūzija) 04-30 21:59
15 2
*** ką jis čia svaigsta? Pensininkais su Alzheimeriu greičiau jau pasitikėti galima, nei šita vagių ir banditų irštva. KADA ĮSIKIŠ FNTT SST ?
Cituoti
 V (Bayern Munich FC) 05-01 08:18
5 0
Tik verslas ir pasitikės Lietuvos futbolu, kai bachūrai ekonomikos komiteto pirmininkais, o po to viceprezikais tampa. Dėjau ant LFF
Cituoti
Alvydasas30 (Juventus FC) 04-30 21:57
3 10
mldc rimti vyrai ir turi valdyti
Cituoti