"Žalgirio" U-19 komanda neturėjo lygių savo zonoje

Dar likus dviem turams iki I lygos U-19 Pietų/Rytų zonos turnyro pabaigos, galingai žygiuojanti FK „Žalgirio U-19“ ekipa užsitikrino nugalėtojos titulą. Jaunieji žalgiriečiai namuose 2:0 (0:0) palaužė ketvirtoje vietoje tarp šešių komandų žengiančius Jonavos KKSC futbolininkus.

Abu įvarčiai buvo pelnyti antrame kėlinyje: 48-ąją minutę pasižymėjo Evaldas Pliavga, o 60-ąją – Danielis Žukovskis.

Jaunieji žalgiriečiai, savo sąskaitoje po 18 rungtynių turintys 48 taškus, 9 taškų persvara lenkia antroje vietoje žengiančią Kauno „Stumbro-FRK Fenikso“ ekipą. Žydrūno Grudzinsko kariauna sužais dar dvejas nieko nelemiančias rungtynes su FM „Ateities“ bei Kėdainių „Nevėžio U-19“ komandomis.

Po šių dviejų susitikimų „Žalgiris U-19“ tarpusavio akistatoje susigrums su I lygos U-19 Vakarų/Šiaurės zonos nugalėtojais, kuriais tapo Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai. Poros nugalėtojas iškovos teisę kitais metais žaisti Elitinėje U-19 lygoje.

Rungtynių statistika:

FK „Žalgiris U-19“ 2:0 (0:0) Jonavos KKSC

Įvarčiai: 48 min. E.Pliavga, 60 min. D.Žukovskis

Geltonos kortelės: 89 min. S.Vasiljevas; 90 min. G.Vasylius

„Žalgiris U-19“ starto vienuoliktukas: A.Mališauskas, T.K.Tamašauskas, G.Dikčius, A.Poška, E.Pliavga, P.Baronas, L.Babachinas, A.Druktenis, A.Gabriūnas, D.Žukovskis, D.Guleckis.