"Žalgirio" dublerių treneris: "Rezultatas ateis su laiku"

Pirmoje lygoje patirties besisemiantys jaunieji FK „Žalgirio B“ futbolininkai patyrė pralaimėjimą – šį kartą 11-ojo turo dvikovoje žalgiriečiai išvykoje 0:2 (0:1) nusileido dėl aukštų vietų kovojančiam Alytaus DFK „Dainavos“ klubui.

Pirmo kėlinio pradžioje žalgiriečiai surengė aštrią kontrataką, kurios metu pavojingai smūgiavo Dominykas Kodzis, visgi, alytiškių vartininkas išgelbėjo komandą. 25-ąją minutę žalgiriečiams pavyko nuslopinti gaisrą greito šeimininkų išpuolio metu, tačiau pakartotinis perdavimas link Samo Shabano buvo sėkmingas – rezultatyviausias Pirmos lygos futbolininkas taikliai iš arti smūgiavo vienu lietimu. Antrame kėlinyje dzūkams pavyko apsiginti nuo visų svečių bandymų pakreipti rungtynes kita linkme ir 81-ąją minutę padvigubinti rezultatą – tą atliko legionierius iš Ukrainos Kirilas Siličas.

Be to, jau šiose rungtynėse aikštėje pasirodė trys futbolininkai, su Lietuvos U-19 rinktine iškovoję Baltijos taurę – Pijus Petkevičius, Airidas Mickevičius bei Artūras Dolžnikovas. A.Mickevičius dvikovą pradėjo starto sudėtyje, savo ruožtu, P.Petkevičius, kaip ir A.Dolžnikovas, ant žaliosios vejos žengė antrame kėlinyje.

„Žalgirio B“ treneris Vaidas Sabaliauskas liko patenkintas treniruojamų futbolininkų pasirodymu prieš vienus iš Pirmos lygos lyderių. Treneris akcentavo, jog labai jauna komanda įgauna vis daugiau patirties ir kiekviename mače vis labiau gerina savo žaidimą.

„Komanda tikrai kovojo, stengėsi. Tai 2–3 rungtynės iš eilės, kuomet mes pasiekiame tokį lygį, kai vaikinai išeina į aikštę ir atiduoda visą save. Rezultatas galbūt ateis su laiku, įgausime daugiau meistriškumo, tikimės, kad pasieksime teigiamą rezultatą ir švieslentėje. Vaikinų noras ir žaidimas tikrai tenkina. Varžovų žaidėjai buvo aukšto meistriškumo, mums tai suteikė daug pamokų ateičiai. Turime jauną komandą, kurioje žaidėjai dar tik pradeda futbolininkų karjeras. Džiugu dėl komandos.

Turėjome savo planą ir neturėjome plano žaisti „antru numeriu“. Pasitikome varžovus nuo vidurio zonos, žinojome jų stipriąsias ir silpnąsias puses, stengėmės pasinaudoti jų silpnesnėmis pusėmis. Pirmame kėlinyje ne viską pavyko išpildyti, bet daugumą dalykų, susijusių su gynyba, antrame kėlinyje pavyko išpildyti. Gaila, neišėjome į greitas atakas – tai buvo vienas iš mūsų planų. Labai pritrūko pozicinio kamuolio įžaidimo, per pertrauką tą akcentavome ir antrame kėlinyje tai šiek tiek pagėrėjo. Žinome, kur dirbti ateičiai“, – pasakojo V.Sabaliauskas.

Kitas rungtynes jaunieji žalgiriečiai žais penktadienį, birželio 17-ąją dieną. 12-ojo turo mačas išvykoje su „Šilute“ prasidės 16 val.