Xavi: „Joanas Laporta man perteikė pozityvias žinutes, nieko daugiau“ © AFP nuotr.

„Barcelona“ klubo vyriausiasis treneris Xavi prieš rungtynes su Madrido „Rayo Vallecano“ paneigė gandus, kad Joanas Laporta nori po sezono su juo atsisveikinti:

„Šis klubas reiškia pasitikėjimą manimi. Nekreipiu dėmesio į gandus. Prezidentas ir Deco pasiuntė man aiškias ir pozityvias žinutes.

Aš nekreipiu dėmesio į netikras naujienas, o kreipiu dėmesį į „Barcos“ vadovybę ir niekas nepasikeitė.

Mes turime projektą ir toliau judame pagal savo planą.

Visiškai niekas nepasikeitė. Jei kažkas keisis, pranešime tai jums... Bet mes esame ramūs. Koncrentruojamės į šį projektą.

Ši sudėtis turi neįtikėtiną kokybę ir tikimės, kad kitą sezoną pavyks iškovoti titulus, mūsų ekipos projektas išlieka aiškus.

Dėl to neturiu jokių dvejonių, tikrai. Esu alkanas ir užtikrintas, labai didžiuojuosi, jog esu savo viso gyvenimo klube bei esu tikras, jog kitame sezone kovosime aukščiausiu lygiu.

Niekas nepasikeitė. Mėgstu šią komandą, turime daug puikių žaidėjų, nemažai jų yra iš La Masia akademijos... Viskas yra aišku.

Klubo prezidentas Joanas Laporta man perteikė pozityvias žinutes, nieko daugiau. Visas dėmesys yra skirtas artimiausioms rungtynėms.

Jaučiuosi gerai, esu laimingas, yra geras dalykas būti katalonijos klubo treneriu, kadangi tai yra pats geriausias pasaulio klubas.

Esu tikras, jog ateityje šios ekipos laukia labai geri dalykai.“

Standings provided by Sofascore

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB