„Vytis“ namuose susitvarkė su svečiais iš Akmenės

Lietuvos čempionų titulą ginantis Kauno „Vytis“ Betsafe Futsal A lygos pirmenybių dešimtojo turo rungtynėse rezultatu 5:2 (2:0) įveikė Akmenės rajono „Akmenės“ komandą ir įsirašė aštuntą pergalę šiame sezone.

Vytauto Didžiojo Universiteto sporto salėje „Vytį“ jau trečią rungtynių minutę į priekį išvedė neįtikėtinai daug laisvės gavęs ir stipriu smūgiu į viršutinį vartų kampą įvartį pelnęs Leandro, o po dešimties minučių persvarą padvigubino Lukas Sendžikas.

Kėlinio pabaigoje „Akmenė“ šeštą kartą pažeidė taisykles, Alberas Voskunovičius stojo mušti baudinį, tačiau jo nerealizavo.

Antrojo kėlinio pradžioje „Vytis“ ilgą laiką kontroliavo kamuolį, tačiau pats vaizdas aikštėje buvo itin pasyvus ir už tai „Vytis“ sumokėjo. Sužaidus beveik dešimt minučių antroje mačo dalyje rezultatą sušvelnino Aivaras Rakašius.

Po praleisto įvarčio „Vytis“, atrodo, įjungė aukštesnę pavarą ir atsakė dviem tiksliais smūgiais. Iš pradžių greitoje atakoje pasižymėjo puikiai su kamuoliu susitvarkęs Justinas Zagurskas, o po minutės antrą savo įvartį įmušė Leandro.

Likus žaisti apie penkias minutes iki mačo pabaigos „Akmenė“ surengė puikią ataką ir nepaliko jokių vilčių „Vyčiui“ – pasižymėjo Darius Jankauskas.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo praktiškai į tuščius vartus kamuolį pasiuntęs „Vyčio“ legionierius Eduardo.