Vokietijos taurės pusfinalyje - "Bayer", "Hamburg" ir "Werder" © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą buvo sužaistos trejos paskutinės Vokietijos taurės (DFB Pokal) turnyro ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo ekipos tęsiančios kovas toliau.

Į pusfinalį prasimušė Leverkuzeno "Bayer" ekipa, kuri namuose sugebėjo įveikti šalies čempionus Miuncheno "Bayern" futbolininkus.

Per pirmąją mačo dalį abi komandos nepasižymėjo, tačiau jau po pertraukos "Bayer" pelnė du greitus įvarčius - iš pradžių pasižymėjo saugas Barnetta, po septynių minučių įvartį pelnė ir Arturo Vidalis.

70 minutę po šeimininkų puolėjo Patricko Helmeso įvarčio, mačo rezultatas tapo jau triuškinamas. Visgi "Bayern" nenuleido rankų ir atsakė dviem greitais įvarčiais, kurių autoriais tapo Lucio ir Miroslavas Klose.

Svečiai bandė lyginti rezultatą, tačiau savo ekipos pergalę paskutinę mačo minutę įtvirtino "Bayer" puolėjas Stefanas Kiesslingas.

Kitame ketvirtfinalio mače Bremeno "Werder" išvykoje net 5-2 įveikė "Wolfsburg" ekipą. Pusfinalyje taip pat išvysime "Hamburg" ekipą, kuri namuose įveikė "Wehen".

Leverkuzeno "Bayer" 4 - 2 Miuncheno "Bayern"
54' [1 - 0] Tranquillo Barnetta
61' [2 - 0] Arturo Vidal
70' [3 - 0] Patrick Helmes
72' [3 - 1] Lucio
74' [3 - 2] Miroslav Klose
90' [4 - 2] Stefan Kiessling

"Hamburg" 2 - 1 "Wehen"
17' [1 - 0] Mladen Petric
37' [2 - 0] Mladen Petric
86' [2 - 1] Sandro Schwarz

"Wolfsburg" 2 - 5 Bremeno "Werder"
3' [0 - 1] Diego
7' [0 - 2] Mesut Ozil
10' [1 - 2] Edin Dzeko
43' [2 - 2] Edin Dzeko
55' [2 - 3] Diego (iš 11 metrų baudinio)
71' [2 - 4] Claudio Pizarro
89' [2 - 5] Claudio Pizarro