Vokietijos čempionate - šeimininkų pergalės © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate sekmadienį buvo žaidžiami du paskutiniai 28-tojo turo susitikimai, kuriuose sėkmė lydėjo namuose žaidusius klubus.

Į antrą vietą sugrįžo "Hamburg" ekipa, kuri 2-1 iškovojo pergalę prieš "Hannover". Pirmasis įvartis krito jau antrąją minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Mladenas Petričius.

Tas pats M.Petričius pelnė ir antrajį komandos įvartį 52 minutę ir rezultatas tapo jau 2-0. Svečiai sugebėjo sukurti intrigą, kai 70 minutę 11 metrų baudinį realizavo Mikaelis Forsellas.

Vis tik iki pat mačo pabaigos rezultatas nepakito ir "Hamburg" šventė dar vieną pergalę.

Kitame dienos mače tris taškus iškovojo Berlyno "Hertha", kuri taip pat 2-1 įveikė Bremeno "Werder". Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kai pasižymėjo gynėjas Peras Mertesackeris.

Vėliau šeimininkai atsakė dviems įvarčiais, kurie ir nulėme rungtynių nugalėtoją.

"Hamburg" 2 - 1 "Hannover"
2' [1 - 0] Mladen Petric
52' [2 - 0] Mladen Petric
70' [2 - 1] Mikael Forssell (iš 11 metrų baudinio)

Berlyno "Hertha" 2 - 1 Bremeno "Werder"
43' [0 - 1] Per Mertesacker
71' [1 - 1] Josip Simunic
87' [2 - 1] De Araujo Caetano Rafael