Vokietijoje - sunki "Bayern" pergalė ir "Leipzig" bei "Borussia" klubų pralaimėjimai (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 20-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionų vardą ginantys Miuncheno "Bayern" futbolininkai išvykoje susikovė su vienais iš lygos autsaiderių. Carlo Ancelotti auklėtiniai tik pačioje rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę rezultatu 2-0.

Bavarai visą rungtynių laiką dominavo su kamuoliu ir kūrė vieną po kitos pavojingas progas, tačiau pirmąjį įvartį pavyko pasiekti tik 90-ąją minutę - pasižymėjo Arturo Vidalis. Vos po kelių minučių pergalę užtikrino tikslus Arjeno Robbeno smūgis į vartus.

Visi potencialūs "Bayern" konkurentai dėl titulo šiame ture prarado taškus. Pergalę iškovoję bavarai pranašumą nuo antros vietos didina iki 7 taškų.

Pralaimėjimą išvykoje prieš absoliučius lygos autsaiderius "Darmstadt" futbolininkus patyrė Dortmundo "Borussia". Thomo Tuchelio auklėtiniai pirmieji praleido įvartį, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino. Vis dėlto 67-ąją minutę varžovai pasiekė antrąjį įvartį ir šventė pergalę rezultatu 2-1.

Triuškinamą pralaimėjimą namuose patyrė ir sezono pradžioje puikią sportinę formą demonstravę "Leipzig" futbolininkai. Lygos naujokai rezultatu 0-3 nusileido "Hamburger" ekipai, tačiau lieka antroje pozicijoje.

Kiti susitikimai baigėsi Lėverkuzeno "Bayer", Gelzenkircheno "Schalke" ir Miochengladbacho "Borussia" klubų pergalėmis.

"Ingolstadt" 0 - 2 "Bayern"
90' [0 - 1] A. Vidal
90+2' [0 - 2] A. Robben

"Darmstadt" 2 - 1 "Borussia"
21' [1 - 0] T. Boyd
44' [1 - 1] R. Guerreiro
67' [2 - 1] A. Colak

"Leipzig" 0 - 3 "Hamburger"
18' [0 - 1] K. Papadopoulos
24' [0 - 2] Walace
90+3' [0 - 3] A. Hunt

"Bayer" 3 - 0 "Eintracht"
5' [1 - 0] Chicharito
63' [2 - 0] Chicharito
78' [3 - 0] K. Volland

"Werder" 0 - 1 "Gladbach"
12' [0 - 1] T. Hazard

"Schalke" 2 - 0 "Hertha"
41' [1 - 0] G. Burgstaller
62' [2 - 0] L. Goretzka