Vokietijoje ir toliau išlieka dvivaldystė © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį buvo žaidžiami septyni XIII turo susitikimai, tuo tarpu vienerios rungtynės buvo žaidžiamos penktadienį.

Pirmoje vietoje, tik dėl geresnio įvarčių santyko, ir toliau išlieka Leverkuzeno "Bayer" ekipa, kuri šiame ture tik po atkaklios kovos namuose 2-1 palaužė Gelzenkircheno "Schalke".

Svečiai jau po pirmojo kėlinio dėka Patricko Helmeso bei Stefano Kiesslingo įvarčių pirmavo 2-0. Tačiau antrame kėlinyje iš aikštės buvo išvytas "Bayer" žaidėjas Gonzalo Castro ir svečiai po truputį perimė iniciatyva. 85 minutę Kevinas Kuranyi dar sušvelnino rezultatą, tačiau išlyginti jo "Schalke" taip ir nepavyko.

Ir toliau stebina čempionato naujokai "Hoffenheim", kurie namuose 3-2 įveikė "Wolfsburg".

Šeimininkai 22 minutę išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo puolėjas Vedadas Ibisevičius. Tačiau svečiai nepasidavė ir 37 išlygino rezultatą, čia pat "Hoffenheim" vėl išsiveržė į priekį. Visgi 40 minutę E.Dzeko vėl išlygino rezultatą.

Lemiamas mačo įvartis buvo pelnytas 69 minutę, kai pasymėjo "Hoffenheim" žaidėjas Edu. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė sunkią šeimininkų pergale 3-2.

Svarbių taškų nepavyko iškovoti Miuncheno "Bayern" klubui, kuris mačą išvykoje prieš "Gladbach" baigė lygiosiomis 2-2.

Rungtynių pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo, mat jau 21 minutę Luca Toni išvedė savo ekipą į priekį. Antrame kėlinyje Frankas Ribery rezultatą padvigubino. Tačiau šeimininkai sugebėjo per dvi minutes įmušti du įvarčius ir atimti pergalę iš "Bayern".

Visi rezultatai:

"Hoffenheim" 3 - 2 "Wolfsburg"
22' [1 - 0] Vedad Ibisevič
27' [1 - 1] Grafite
37' [2 - 1] Marques Carlos Eduardo
40' [2 - 2] Edin Dzeko
69' [3 - 2] Chinedu Obasi Ogbuke Edu

Leverkuzeno "Bayer" 2 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
30' [1 - 0] Stefan Kiessling
41' [2 - 0] Patrick Helmes
85' [2 - 1] Kevin Kuranyi

67' iš aikštės išvytas Gonzalo Castro ("Bayer")

"Gladbach" 2 - 2 Miuncheno "Bayern"
21' [0 - 1] Luca Toni
65' [0 - 2] Franck Ribery (iš 11 metrų baudinio)
79' [1 - 2] Rob Friend
81' [2 - 2] Michael Bradley

Dortmundo "Borussia" 4 - 0 Frankfurto "Eintracht"
5' [1 - 0] Neven Subotič
19' [2 - 0] Tamas Hajnal
26' [3 - 0] Neven Subotič
69' [4 - 0] Santana Felipe Augusto

"Cottbus" 1 - 0 "Karlsruhe"
80' [1 - 0] Atan Cagdas

Berlyno "Hertha" 2 - 1 "Hamburg"
12' [0 - 1] Mladen Petrič
47' [1 - 1] Santos Cícero
49' [2 - 1] Valeri Domovchiski

"Stuttgart" 0 - 0 "Arminia Bielefeld"

"Hannover" 1 - 1 "Bochum"
62' [1 - 0] Jan Schlaudraff
66' [1 - 1] Florian Fromlowitz (į savus vartus)