"Vėtra" laimėjo prieš "Luch-Energia" © Eurofootball.lt
Turkijoje sezonui besiruošiantys Vilniaus "Vėtros" futbolininkai sekmadienį žaidė draugiškas rungtynes su Rusijos "Premier" lygoje žaidžiančiu Vladivostoko "Luch-Energia" klubu ir įveikė varžovus rezultatu 2-0.

"%c00123" 2 - 0 "Luch-Energia"
23' [1 - 0] Dejan Milosheski
57' [2 - 0] Vitalis Stankevičius

"Vėtra": V.Žutautas (46' Romanenko), Sasnauskas, A.Jankauskas, Raliukonis, Pedro, Panka, Butrimavičius, Šernas (55' Juška), Milosheski, Severino (57' Azizi), V.Stankevičius (67' Božinovski).

Pirmą įvartį į "Luč-Energia" ekipos vartus vilniečiai įmušė 23 minutę. Keletą varžovų suklaidinęs ir link varžovų vartų prasiveržęs Gediminas Butrimavičius perdavė kamuolį baudos aikštelėje buvusiam Dejanui Milošeskiui, ir šio smūgis iš dvylikos metrų atstumo buvo neatremiamas.

Persvarą "Vėtra" padidino 57 minutę. Nuo Limos Severino smūgio varžovus išgelbėjo vartininkas, tačiau prie atšokusio kamuolio pirmas suskubo Vitalis Stankevičius, kuris įmušė antrą įvartį.