"Valencia" priartėjo prie Ispanijos Super Taurės © Eurofootball.lt
Vėlyvų Sekmadienio vakarą prasidėjo kova dėl Ispanijos Super Taurės, dėl kurios varžosi šalies čempionas Madrido "%c00003" ir Karaliaus Taurės (Copa Del Rey) laimėtojai "%c00004" futbolininkai.

Pirmajį mačą, kuris vyko Valencijoje, rezultatu 3-2 laimėjo šeimininkai "Valencia" futbolininkai.

Rungtynes geriau pradėjo namuose žaidusi "Valencia", kurie jau mačo pradžioje galėjo išsiveršti į priekį, kai po Joaquino perdavimo kamuolį gavęs Davidas Villa pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau "Real" ekipos vartų sargas Ikeras Casillas atrėmė smūgį.

Visgi pirmieji į priekį išsivežė "Real", kai 13 minutę Rafaelis Van der Vartas perdavė kamuolį Rubenui de la Redui, o šis tiksliai jį atidavė puolėjui Ruudui van Nistelrooy'ui, kuris tiksliai smūgiavo į vartus ir pelnė įvartį.

Kėlinio pabaigoje šeimininkai turėjo šansų išlyginti rezultatą, tačiau saugas Davidas Silva bei gynėjas Alexis neišnaudojo savo šansų ir pirmasis kėlinys baigėsi minimalia svečių persvara.

Jau antrojo kėlinio pradžioje "Valencia" išlygino rezultatą - D.Silva atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, kur niekeno neprižiūrimas stovėjo saugas Mata ir jis galingu smūgiu nepaliko jokių šansų I.Casillasui.

59 minutę rezultatas tapo jau 2-1 šeimininkų naudai, šįsyk įvarčiu pasižymėjo D.Villa, kuris gavęs puikų perdavimą iš Matos, galva nukreipė kamuolį į "Real" klubo vartus.

"Valencia" ir toliau nepaleido iniciatyvos iš savo rankų, vis dėlto jiems nepavyko apsiginti ir dėka 68 minutę pelnyto antrojo R.van Nistelrooy'aus įvarčio "Real" išlygino rezultatą.

Šeimininkai ir toliau kontroliavo žaidimą bei stengėsi iškovoti pergalę. 80 minutę tai jiems ir pavyko padaryti, kai gavęs perdavimą iš D.Silvos ir suklaidinęs kelis gynėjus pergalingą įvartį pelnė Vicente.

Per likusį laiką "Valencia" neišleido pergalės iš savo rankų ir laimėjo rezultatu 3-2.

Atsakomasis mačas vyks po savaitės Madrido "Santiago Bernabeu" stadione.

"Valencia" 3-2 "Real"
13' [0-1] R.van Nistelrooy'us
55' [1-1] Mata
58' [2-1] D.Villa
67' [2-2] R.van Nistelroy'us
80' [3-2] Vicente