Vakarėlis Italijoje – 8 įvarčiai, 3 raudonos kortelės ir paskutinę minutę išplėštos lygiosios © AP nuotr.

Italijos pirmenybėse emocijų, įtampos ir įvarčių nestokojančiame mače „Undinese“ paskutinę pridėto laiko minutę pelnė įvartį ir rezultatu 4:4 išplėšė lygiąsias su „Lazio“ ekipa.

Pirmieji smogė svečiai. „Udinese“ komandos puolėjas Beto smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį 17 minutę.

32 minutę Beto pelnė ir antrąjį savo įvartį. Portugalas po greitos kontraatakos precizišku smūgiu nuginklavo priešininkų vartininką.

Šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą vos už poros minučių. Ciro Immobile gavo kamuolį baudos aikštelėje ir be jokių problemų pasiuntė jį į vartų tinklą.

Tačiau pirmą kėlinį „Udinese“ užbaigė su trenksmu. 44 minutę įvartį „į rūbinę“ įmušė Nahuelis Molina.

Pirmas kėlinys baigėsi 3:1 „Undinese“ komandos naudai, tačiau „Lazio“ futbolininkai nebuvo pasirengę nuleisti rankų ir antrąjame kėlinyje sugebėjo persverti rezultatą.

51 minutę pasižymėjo Pedro Rodriguez Ledesma ir rezultatas tapo 2:3.

Dar po 5 minučių šeimininkai išlygino rezultatą. S. Milinkovic-Savicius iš už baudos aikštelės prieigų, taikliu smūgiu nuo virpsto pasiuntė kamolį į vartus.

Praėjus vos minutei po įmušto įvarčio „Lazio“ gynėjas Patric prasižengė ir prieš save išvydo raudoną kortelę.

Tačiau „Udinese“ komanda kiekybinę persvarą turėjo lygiai 12 minučių, nes 69 minutę iš aikštės išvytas buvo ir jų pačių žaidėjas. Grubiai prasižengęs Nahuelis Molina nepaliko teisėjui kito pasirinkimo, kaip tik parodyti argentiniečiui antrą geltoną kortelę.

„Lazio“ komandai pavyko išsiveržti į priekį 79 minutę. T. Basicius pakėlė kamuolį į baudos aikštelę iš standartinės padėties ir Francesko Acerbi smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Rezultatas tapo 4:3 šeimininkų naudai.

Kai jau atrodė, kad šeimininkai pasieks pergalę, po keitimo pasirodęs „Udinese“ saugas Tolgayus Arslanas smeigė netraukiamą įvartį į viršutinį vartų kampą ir išplėšė savo komandai lygiąsias 90+9 rungtynių minutę.

Emocijų vedamas „Udinese“ gynėjas Walace‘as po įmušto įvarčio įsivėlė į konfliktą su priešininkų komandos atsarginiais žaidėjais ir buvo išvarytas iš aikštės.

Šios lygiosios reiškia, kad po šio turo „Lazio“ krenta į devintąją lentelės poziciją.