V. Armalas grįžta į „Hegelmann“ © „Hegelmann“ nuotr.

Kauno rajono „Hegelmann“ gretose – praeitame sezone matytas veidas. Į mėlynai baltų klubą po pusės metų grįžta centro gynėjas Vilius Armalas.

Žaidėjas į Kauną grįžta iš Graikijos, kur antroje lygoje atstovavo „Kavalos“ klubą ir per 18 rungtynių pelnė 1 įvartį, tačiau jo komanda neisšilaikė lygoje ir buvo priversta ją palikti.

Nuo 2018 m. V. Armalas yra kviečiamas į Lietuvos jaunimo rinktines, o šiemet pasibaigusiame U21 rinktinės atrankos cikle nuolat žaidė startinėje sudėtyje ir be keitimų bei dvejose rungtynėse buvo rinktinės kapitonu.

Mėlynai baltų klubą V. Armalas papildė 2021 metų sezono pradžioje ir „Optibet A lygoje“ sužaidė 32 rungtynes bei pelnė 2 įvarčius, o pagal aikštėje praleistas minutes komandoje buvo šeštas – 2673 minutės.

Anksčiau gynėjas atstovavo Kauno „Stumbrą“ ir du metus priklausė Portugalijos futbolo flagmanui Lisabonos „Benfica” klubui.

„Džiaugiuosi, kad komanda šiemet demonstruoja solidų žaidimą. Per pusę metų Graikijoje įgavau naujos tiek gyvenimiškos, tiek sportinės patirties. Pažinau naują kultūrą futbolo aikštėje ir už jos ribų. Likusioje sezono dalyje tikiuos padėti komandai pasiekti aukščiausią įmanomą vietą A lygoje bei LFF taurėje”, – kalbėjo V. Armalas sugrįžęs į gimtąjį miestą.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos