"Utenis" sieks sustabdyti "Trakus"

Šiandien „Utenio“ laukia akistata su antroje LFF A lygos turnyro lentelės vietoje įsitvirtinusia ir puikiai Europos lygoje pasirodžiusia „Trakų“ komanda. Pralaimėjimo skonį A lygoje beužmirštantys „Trakai“ paskutinį kartą gegužės 3 d. krito būtent "Utenio" namų rungtynėse.

„Utenis“ su „Trakais“ šį sezoną jau buvo susitikę tris kartus. Vieną kartą pergalę šventė uteniškiai, du kartus - trakiškiai.

Daugiau nei tris mėnesius pralaimėjimo LFF A lygoje nepatyrę „Trakai“ paskutinį kartą buvo įveikti būtent Utenoje, rezultatu 1:0 pralaimėję „Uteniui“. Ar pavyks Davido Campanos treniruojamai Utenos komandai dar kartą palaužti vicečempionus, paaiškės jau šį vakarą.

„Manau, kad „Trakai“ ne veltui atsidūrė antroje turnyro lentelės vietoje - tai viena geriausių A lygoje žaidžiančių komandų, - akcentavo „Utenio“ vyriausiasis treneris. - „Trakai“ turi stiprius puolėjus, kuriuos mes privalėsime sustabdyti.“

D. Campana, pripažindamas, kad uteniškių laukia nemenkas iššūkis, tvirtino, kad „Utenis“ į aikštę eis kovoti, nesižvalgydamas į turnyro lentelės vietas ar iki šiol komandų patirtų pergalių ir pralaimėjimų statistiką.

„Trakai“ atlieka daug gerų perdavimų, žaidžia pasitikinčiai, manau,kad tai – gera komanda. Tačiau mes turėsime su jais konkuruoti aikštėje ir būti ryžtingi, nes privalome žiūrėti į priekį, o ne atgal, turime žengti pirmyn, o ne sukiotis į tuos, kurie liko už mūsų. Mes norime pergalių ir atkakliai jų sieksime, - sakė D. Campana. - Šiuo metu „Trakai“ eina tiesiu keliu ilgai nepralaimėdami A lygoje, tačiau visuomet ir viskam yra limitas. Turime galimybę sustabtyti juos tame kelyje.“

„Utenio“ ir „Trakų“ susitikimas vyks šiandien, rugpjūčio 16 d., 18 val. Utenio stadione.

utenosutenis.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos