UEFA taurės turnyre - trečia "Udinese" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistos aštuonerios UEFA taurės turnyro IV turo rungtynės.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo "Udinese", šį kartą savo aikštėje 2-1 įveikusi Zagrebo "Dinamo" bei užsitikrinusi vietą atkrintamosiose varžybose, į kurias pateks po tris geriausias kiekvienos grupės komandos.

Šeimininkai rungtynes pradėjo labai sėkmingai - jau 5 minutę po puikaus Antonio Di Natale reido ir perdavimo iš krašto įvartį pelnė puolėjas Fabio Quagliarella.

Italai ir toliau kontroliavo dvikovos eigą, tačiau 78 minutę teisėjas trumpam nutraukė mačą, mat į aikštę "Dinamo" sirgaliai ėmė mėtyti deglus. Negana to, įvairių daiktų lietaus sulaukė ir juos raminti bandę Zagrebo vienuolikės futbolininkai.

Tiesa, rimtesnių incidentų išvengta ir ekipos grįžo į aikštę, o Christianas Abodo 79 minutę padvigubino skirtumą.

Prieš pat finalinį teisėjo švilpuką Igoris Biscanas sušvelnino santykį, tačiau tai tebuvo garbės įvartis - "Dinamo" pasitraukė iš antrojo pagal prestižą Europos taurės turnyro.

Kiek netikėtą nesėkmę kitame D grupės mače savo aikštėje patyrė Maskvos "Spartak" klubas, 1-2 nusileidęs NEC iš Olandijos.

Rusai jau 2 minutę įsiveržė į priekį, kai galva įvartį po Nikitos Bazhenovo perdavimo pelnė Sergejus Kovalčiukas.

Progų turėjo abi komandos, bet rungtynių pabaigoje puikiai sužaidę svečiai išplėšė pergalę - iš pradžių85 minutę Collinsas Johnas puikiai perdavė kamuolį Johnui Van Beukeringui, kuris atstatė pusiausvyrą, o dar po kelių akimirkų tiksliu smūgiu kaire koja vartininką Stipe Pletikosą nuginklavo Lasse Schone.

Triuškinančią nesėkmę išvykoje patyrė Genujos "Sampdoria", kuriai atstovauja lietuvis Marius Stankevičius. Italai net 0-3 nusileido Liežo "Standart".

Lietuvos rinktinės saugas žaidė iki 66 minutės, kuomet jį pakeitė Mirko Pieri.

A grupė:

"Man City" 0 - 0 PSG

Enschedės "Twente" 2 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
3' [1 - 0] Rob Wielaert
55' [2 - 0] Kenneth Perez
77' [2 - 1] Gerald Asamoah

B grupė:

Berlyno "Hertha" 0 - 1 Stambulo "Galatasaray"
69' [0 - 1] Milan Baros (iš 11 metrų baudinio)

Charkovo "Metalist" 1 - 0 Pirėjo "Olympiakos"
87' [1 - 0] Edmar

"Sevilla" 3 - 0 Belgrado "Partizan"
32' [1 - 0] Luis Fabiano (iš 11 metrų baudinio)
46' [2 - 0] Renato
73' [3 - 0] Luis Fabiano

Liežo "Standart" 3 - 0 Genujos "Sampdoria"
23' [1 - 0] Igor De Camargo
35' [2 - 0] Oguchi Onyewu
43' [3 - 0] Milan Jovanovic

Maskvos "Spartak" 1 - 2 Neimegeno NEC
2' [1 - 0] Serghei Kovalchuk
85' [1 - 1] John Van Beukering
88' [1 - 2] Lasse Schone

"Udinese" 2 - 1 Zagrebo "Dinamo"
5' [1 - 0] Fabio Quagliarella
79' [2 - 0] Christian Abodo
90' [2 - 1] Igor Biscan