Trys C. Ronaldo įvarčiai nukalė „Manchester United“ pergalę prieš čempionato autsaiderius © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ po atkaklios kovos, namuose, rezultatu 3:2 įveikė „Norwich City“ ekipą.

Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai. 7 minutę Anthony Elanga žemu perdavimu surado laisvą Cristiano Ronaldo baudos aikštelėje ir pastarasis be didesnio vargo pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

32 minutę „Raudonieji velniai“ padvigubino savo persvarą. Po Alexo Telleso pakelto kampinio C. Ronaldo nukreipė kamuolį į vartus ir į savo sąskaitą įsirašė dublį.

Tačiau, „Kanarėlės“ nebuvo linkusios pasiduoti ir 45+1 minutę rezultatą sušvelnino. Po Teemu Pukki perdavimo iš krašto pasižymėjo Kieranas Dowellis.

Antrajame kėlinyje svečiai, Rangnicko auklėtinius pavaišino „šaltu dušu“. Po Kierano Dowellio perdavimo kamuolį nuo virpsto ir į vartus nukreipė Teemu Pukki ir rezultatas tapo 2:2.

Vis gi, „Raudonųjų velnių“ lyderis Cristiano Ronaldo nebuvo linkęs susitaikyti su tokiu rezultatu. Portugalas 76 minutę puikiu baudos smūgiu nuo virpsto, nuginklavo oponentų vartininką ir dar kartą išvedė savo komandą į priekį.

Po šių rungtynių „Manchester United“ kyla į penktąją turnyrinės lentelės poziciją. Juos nuo ketvirtoje vietoje esančio „Tottenham“ skiria 3 taškai.

„Southampton“ 1:0 „Arsenal“

„Watford“ 1:2 „Brentford“