Trečioji "Hearts" pergalė Škotijos čempionate © Eurofootball.lt
Vienintelėse Škotijos "Premier" lygos sekmadienio rungtynėse susitiko Paislio "St. Mirren" ir Edinburgo "Hearts" klubai. Pergalę rezultatu 3-1 iškovojo svečiuose žaidusi "Hearts" ekipa, kuriai trečią įvartį pelnė Andrius Velička.

"St. Mirren" 1 - 3 "Hearts"
40' [0 - 1] Andrew Driver
56' [0 - 2] Michael Stewart
78' [1 - 2] Mark Corcoran
83' [1 - 3] Andrius Velička

"Hearts" komandoje šiose rungtynėse debiutavo vartininkas iš Prancūzijos Anthony Basso, kuris pakeitė apsinuodijusį Steve'ą Banksą, o iš lietuvių mačą startinėje sudėtyje pradėjo tik Audrius Kšanavičius.

Pirmajame kėlinyje kiek sėkmingiau žaidė šeimininkai, tačiau likus penkioms minutėms iki pertraukos į priekį išsiveržė svečiai - smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasižymėjo Andrew Driveris.

Po pertraukos sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių "Hearts" saugas Michaelas Stewartas uždirbo 11 metrų baudinį ir pats jį realizavęs padvigubino Edinburgo ekipos persvarą.

78 minutę po Chriso Birchallo perdavimo tiksliu smūgiu galva "St. Mirren" viltis atstatė Markas Corcoranas, tačiau pergalę "Hearts" vienuolikei 83 minutę trečiuoju įvarčiu įtvirtino vos prieš 28 sekundes į aikštę po keitimo išbėgęs A.Velička.

Nugalėtojų gretose A.Kšanavičius žaidė pirmąjį kėlinį, Marius Žaliūkas rungtyniavo nuo 90 minutės, o tarp atsarginių liko Eduardas Kurskis, Tomas Kančelskis ir Kęstutis Ivaškevičius.