Trečiadienį buvo žaidžiami draugiški mačai © Eurofootball.lt
Trečiadienį pasaulio futbolo stadionuose buvo žaidžiamos tarptautinės draugiškos rungtynės.

Be abejo visų Lietuvos futbolo sirgalių akys buvo nukreiptos į Marijampolę, kur naujojo stratego vadovaujama Lietuvos rinktinė 3-0 sutriuškino Moldovą.

24 minutę Robertas Poškus išvedė lietuvius i priekį, o antrajame kėlinyje tas pats Poškus rezultatą padvigubino, vis dėlto lemiamą tašką 63 minutę padėjo Tomas Danilevičius.

Europos čempionė Ispanijos ekipa treniruojama naujojo stratego Vicento del Bosques svečiuose 3-0 įveikė Danijos futbolininkus, dėka dviejų Xabi Alonso bei vieno Xavi įvarčio.

Fabio Capello treniruojami anglai namuose tik lygiosiomis 2-2 sužaidė su Čekija. Svečiai du kartus pirmavo po Milano Barošo ir Mareko Jankulovskio įvarčių, tačiau dėką Weso Browno ir Joe Cole įvarčių rezultatas tapo lygus.

Italijos rinktinė namuose nesugebėjo įveikti Austrijos, mačas baigėsi taikiai 2-2.

Bene didžiausią pergalę iškovojo Portugalijos rinktinė, kuri namuose net 5-0 sutriuškino Farerų salų futbolininkus.

Taip pat pergales šventė ir Prancūzija, kuri 3-2 įveikė Švedija, Vokietija 2-0 nugalėjo Belgiją, o mūsų kaimynai baltarusiai dvikovą su Argentina baigė be įvarčių 0-0.