"Tottenham" pergalė Anglijos čempionate © Eurofootball.lt
Pirmadienį vyko dar vienerios Anglijos "Premier" lygos XVI turo rungtynės, kuriuose pergalę išvykoje, rezultatu 2-0 šventė Londono "Tottenham" ekipa.

"%c00248" 0 - 2 "%c00052"
68‘ [0 - 1] Ledley King
89‘ [0 - 2] Jamie O'Hara

Svečiai jau mačo pradžioje galėjo išsiveršti į priekį, tačiau neblogo šanso neišnaudojo Luka Modričius. Kėliniui artėjant prie pabaigos, Romanas Pavlyuchenko galėjo pelnyti įvartį, tačiau po Aarono Lenono perdavimo, ruso smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Visgi įvartį svečiams pavyko įmušti, tai 68 minutę padarė Ledley Kingas, kuris iššokęs aukščiau visų "West Ham" žaidėjų, galva nukreipė kamuolį į vartus. Nors šeimininkai turėjo progų išlyginti rezultatą, tačiau jiems to padaryti nepavyko.

O paskutinį tašką mače padėjo Jamie O'Hara, kurio smūgis iš maždaug 19 metrų skrodė Roberto Greeno ginamų vartų tinklelį.

"Tottenham" iškovojo pergalę, kuri jiems leido kilti į 15 vietą turnyrinėje lentelėje, tuo tarpu "West Ham" žygiuoja 16 pozicijoje.