"Tottenham" išplėšė dramatiškas lygiąsias © Eurofootball.lt
Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate buvo sužaistos paskutinės 8-ojo turo varžybos. Jose prastai pirmenybes pradėjęs Londono „Tottenham“ klubas surėmė ginklus su Birmingemo „Aston Villa“. Nors ir atsilikinėdama, sostinės komanda išplėšė dramatiškas lygiąsias rezultatu 4-4.

90‘ [4 – 4] Younes Kaboul

„White Hart Lane“ stadione vykusiose rungtynėse aikštės šeimininkus į priekį 20-ąją minutę išvedė praėjusio sezono rezultatyviausias žaidėjas, puolėjas iš Bulgarijos Dimitaras Berbatovas. Tačiau praėjus vos kelioms minutėms rezultatas tapo lygus. Po Garetho Barry pakelto kampinio vartininkas Paulas Robinsonas nesugebėjo sugauti kamuolio ir gynėjas iš Danijos Martinas Laursenas pasiuntė kamuolį į tinklą.

33-iąją minutę svečiai jau pirmavo. „Aston Villa“ greitai įžaidė kamuolio po baudos smūgio, G.Barry pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, gynėjas Zatas Knightas mušė kamuolį galva ir jis atsimušęs nuo M.Laruseno kojų įskriejo į vartus.

Artėjant pirmajam kėliniui „Spurs“ komandos padėtis tapo kritiška. „Villa“ vartininkas Scottas Carsonas atliko ilgą perdavimą puolėjui Gabrieliui Agbonlahorui, šis „išmaudęs“ varžovų gynėją Michaelą Dawsoną iš toli pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Antrajame kėlinyje prabėgus 15 minučių „Tottenham“ pralaiminėjo rezultatu 1-4. Birmingemo klubo gynėjas Craigas Gardneris baudos smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį, ir po P.Robinsono klaidos jis vėl atsidūrė vartuose.

Visgi „Tottenham“ pademonstravo tikrą kovojoto charakterį. Po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Jermaine`as Defoe pataikė į virpstą, ir kamuolys atšoko tiesiai po gynėjo Pascalio Chimbonda kojomis, ir jis taikliu smūgiu nuginklavo S.Carsoną.

Likus žaisti aštuonias minutes už puolėjo Marlono Harewoodo pražangą prieš brangiausią „Spurs“ ekipos vasaros pirkinį Darreną Bentą į „Aston Villa“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavo ir skirtumą iki minimumo sumažino Airijos rinktinės puolėjas Robbie Keane`as.

Atrodė, kad Martino O‘Neillo auklėtiniams pavyks išlaikyti šį teigiamą rezultatą, bet viskas žlugo paskutinę minutę, kai Birmingemo komandos gynėjai suklydo ir po pakelto kampinio „Spurs“ gynėjas Younesas Kaboulas tiksliu smūgiu galva išplėšė lygiąsias Martino Jolo vadovaujamai komandai.