"Torino" sutriuškino "Palermo" ir aplenkė "Napoli" klubą (VIDEO)

Šį vakarą Palerme sužaistas paskutinis aštuntojo "Serie A" turo susitikimas tarp vietos "Palermo" bei "Torino" vienuolikių.

Šeimininkai čia į priekį išsiveržė jau penktąją minutę, kuomet po Alessandro Diamanti perdavimo galva pasižymėjo Ivailo Chochevas.

Visgi, Ademas Ljajičius rezultatą išlygino jau po 20 minučių, o dar po kurio laiko ir jį persvėrė. Pirmojo kėlinio pabaigoje dar vieną įvartį po Daniele Baselli perdavimo pelnė Marco Benassi ir rezultatas tapo 3-1.

Tas pats Baselli pasižymėjo praėjus penkioms minutėms po pertraukos. Taigi, galiausiai šiose rungtynėse triuškinančią pergalę šventė svečiai.

Įdomu, kad "Palermo" ekipa ilgiau kontroliavo kamuolį bei kėlė daugiau kampinių. Vis dėlto, tris taškus iškovojęs "Torino" šoktelėjo į ketvirtąją vietą.

"Palermo" 1 - 4 "Torino"
[1-0] 5' Ivailo Chochev
[1-1] 25' Adem Ljajič
[1-2] 40' Adem Ljajič
[1-3] 45' Marco Benassi
[1-4] 50' Daniele Baselli

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9811949" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>