TOP 11 - gražiausi savaitgalio įvarčiai

Savaitgalio metu Europoje įvyko daugybė mačų, kurių metu buvo įmušta nemažai gražių įvarčių. Bleacher Report svetainė sudarė vienuolikos gražiausių šio savaitgalio įvarčių sąrašą.

11. (specialus paminėjimas) Wayne`as Rooney („Manchester United“) prieš „Liverpool“

Nors Rooney įvartis nebuvo pats gražiausias šį savaitgalį, jis paminėjimo vertas dėl kitų priežasčių. Visų pirma, jis nulėmė pergalę principinių varžovų dvikovoje, o taip pat tapo rekordiniu. Rooney po šio smūgio aplenkė Thierry Henry ir tapo daugiausiai „Premier“ lygoje viename klube įvarčių pelniusiu žaidėju.

10. Kevinas Mirallas („Everton“) prieš „Chelsea“

Šios rungtynės, turbūt, buvo geriausios savaitės rungtynės. Susitikime netrūko intrigos, o „Chelsea“ rezultatą išlygino aštuntą pridėto laiko minutę.

Mirallaso įvartis buvo leidęs „Everton“ įsiveržti į priekį rezultatu 2:0.

Įvartis nuo 2:00

9. Alexas Sandro („Juventus“) prieš „Udinese“

„Juventus“ buvo tiesiog nesulaikomi rungtynėse prieš „Udinese“, kurias jie laimėjo 4:0.

Pirmojo kėlinio viduryje svečiai jau buvo priekyje trimis įvarčiais ir turėjo vienu žaidėju daugiau, bet Sandro įvartis 42 minutę buvo išties gražus.

8. Ricky Holmesas („Northampton“) prieš „Dagenham and Redbridge“

Nors šios rungtynės tikrai nėra vienos iš svarbiausių Europoje, tačiau šios rungtynės buvo svarbios „League Two“ varžybose.

79 minutę puikiu įvarčiu Holmesas išplėšė pergalę savo komandai rungtynėse, kuriose jie atsiliko.

7. Radja Nainggolanas („Roma“) prieš „Hellas Verona“

Sunku pamatyti gražesnį rezultatyvų perdavimą, už šį Daniele De Rossio atliktą perdavimą savaitgalio metu.

Saugas gražiu perdavimu kulnu padėjo Nainggolanui pelnyti įvartį ir komandai įsiveržti į priekį.

6. Arturo Vidalis („Bayern“) prieš „Karlsruhe“

Taip, tai buvo draugiškos rungtynės ir šis įvartis nieko nelėmė, tačiau čiliečio suktas smūgis į viršutinį vartų kampą buvo išties gražus ir vertas atsidurti šiame dešimtuke.

5. Scottas Anfieldas („Burnley“) prieš „Brentford“

Dėl patekimo į aukštesnį divizioną kovojantis „Burnley“ išlaikė save kovoje dėl tiesioginio bilieto kilti į „Premier“ lygą, po pergalės 3:1 prieš „Brentford“.

12 rungtynių minutę Anfieldas pelnė nuostabų įvartį ir atidarė savo komandos įvarčių sąskaitą.

4. Karimas Benzema („Real“) prieš „Sporting Gijon“

Bent jau pirmoje rungtynių pusėje Madrido „Real“ klubui viskas klostėsi labai gerai ir paprastai.

Jau 12 rungtynių minutę jie pirmavo 3:0, o trečiajį komandos įvartį pelnė Karimas Benzema, kuris žaidė 300 rungtynes Madrido ekipos gretose.

3. Hugo Firmino („Oriantal Lisboa“) prieš „Vitoria Guimaraes“

Šis įvartis buvo pelnytas antroje Portugalijos lygoje.

Hugo Firmino pirmoje rungtynių dalyje pasižymėjo puikiu smūgiu dešine koja.

2. Alessandro Marotta („Benevento“) prieš „Messina“

Šiuo įvarčiu didžiuotųsi ir Zlatanas Ibrahimovičius.

Italijos žemesnės lygos varžybose Alessandro Marotta pasižymėjo puikiu smūgiu 5:0 pasibaigusiose rungtynėse.

(Iš karto atsiprašome, dėl įvarčio video panaudoto muzikos fono)

1. Alvaro Negredo („Valencia“) prieš „Rayo Vallecano“

Galbūt virš Gary Nevillo galvos ir kaupiasi spaudimas pasiekti geresnius rezultatus, bet jam bus tikrai lengviau jei Negredo ir toliau pelnys tokius įvarčius.

Prieš šį puikų ispano įvartį iš beveik pusės aikštės, atrodė, jog Valencijos komanda tuoj atsiliks 0:2, bet Negredo puikiu smūgiu išlygino rezultatą.

Nors šis įvartis nepadėjo jo komandai iškovoti pergalės, jis be rimtesnės konkurencijos laimėjo šios savaitės gražiausių įvarčių rinkimus.