T.Cahillo smūgis išplėšė dramatišką pergalę "Everton" klubui © Eurofootball.lt
Liverpulio "Everton" klubas iškovojo antrą pergalę šį sezoną, ketvirtajame Anglijos "Premier" lygos ture išvykoje po atkaklios kovos 3-2 įveikęs "Stoke City" ekipą.

"Stoke" 2 - 3 Liverpulio "Everton"
41' [0 - 1] Aiyegbeni Yakubu
51' [0 - 2] Victor Anichebe
54' [1 - 2] Seyi George Olofinjana
63' [2 - 2] Ricardo Fuller
77' [2 - 3] Tim Cahill

Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė šeimininkams, tačiau pavojingas progas prie varžovų vartų jiems kurti sekėsi sunkiai. Bene arčiausiai tikslo buvo Ricardo Fulleris, kurio smūgį atrėmė vartininkas Timas Howardas.

Nepaisant "Stoke" dominavimo, didžiąją laiko dalį besigynusi ir kelių varžovų vartų link neradusi "Everton" komanda 41 minutę įsiveržė į priekį, kai suklaidinęs du gynėjus baudos aikštelėje nestipriu smūgiu iš 13 metrų kamuolį į tinklą nukreipė puolėjas Yakubu.

Negano to, dar prieš didžiąją pertrauką Liverpulio vienuolikė galėjo padvigubinti pranašumą, bet Timui Cahillui smūgiuoti paskutinę akimirką sukliudė Dave'as Kitsonas.

Dar viena gynybos klaida 51 minutę leido "Everton" padvigubinti pranašumą - po Mikelio Artetos perdavimo galva pasižymėjo Victoras Anichebe, tačiau jau netrukus "Stoke" sušvelnino skirtumą - po išsimetimo iš užribio Olofinjana nestabdydamas kamuolio nepaliko vilčių Howardui ir sugrąžino intrigą.

Netrukus kamuolys dar kartą atsidūrė svečių vartų tinkle, tačiau teisėjas Fullerio smūgio neįskaitė įžvelgęs puolėjo pražangą. Nors tai sukėlė lygos naujokų įniršį, jau netrukus tai pakeitė džiaugsmas, mat "Everton" gynėjas Phillas Jagielka netyčia įsimušė įvartį į savus vartus bei pats to nenorėdamas atstatė pusiausvyrą.

Bet ir tai nebuvo pabaiga - 77 minutę po kampinio trečią įvartį savo komandai pelnė "Everton" saugas Timas Cahillas, išplėšdamas dramatišką pergalę savo komandai.