Šveicarijos čempionais dramatiškai tapo "Zurich" © Eurofootball.lt
Po 25 metų pertraukos Šveicarijos čempionais tapo "%c00175", šeštadienį dramatiškose rungtynėse 2-1 įveikę pagrindinius konkurentus "Basel" ir aplenkę juos tik dėl geresnio įvarčių santykio.

Sausakimšame "St.Jakobs" stadione Bazelyje vykusiose rungtynėse pergalę "Zurich" išplėšė per pridėtinį laiką - bene paskutiniu rungtynių smūgiu įvartį įmušė rumunas gynėjas Iulianas Filipescu, kuriam tai buvo vienintelis įvartis šiame sezone.

Dar per žiemos pertrauką "Basel" turėjo aštuonių taškų persvarą prieš "Zurich", tačiau pastarieji pasiekė septynias pergales iš eilės ir sumažino atsilikimą.

Šveicarijos čempionai gauna vienintelį šaliai skirta kelialapį į UEFA Čempionų lygą.

Šeštadienį iškovota "Zurich" pergalė taip pat nutraukė Šveicarijos rekordą - "Basel" namuose nebuvo pralaimėję net 59 Šveicarijos čempionato rungtynes iš eilės.