Supykęs K.Sarsanija: tokie žaidėjai – „pusfabrikačiai“ – daugiau nebežais (komentarai)

„Trakai“ padėjo svarbų žingsnį link „SMScredit.lt A lygos“ sidabro medalių. 28-ojo turo mače Valdo Urbono treniruojami futbolininkai netikėtai lengvai rezultatu 5:1 (4:1) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“.

Treneris Valdas Urbonas („Trakai“): „Trečiadienį vakare žaidėme sunkias, intensyvias rungtynes su „Žalgiriu“, jos pareikalavo daug jėgų – rezultatas nebuvo teigiamas. Nerimo buvo, bet vyrai susitvarkė su tomis užduotimis, kurias kėlėme. Vainikavo graži pergalė, ir įvarčių įmušėme, ir kontroliavome žaidimą nuo pradžių iki galo. Po pertraukos svarbiausia buvo rungtynes baigti iki galo, žinant, kad trečiadienį vėl laukia rungtynės su „Žalgiriu“, matyt, tai buvo pagrindinis dalykas.“

Edvardas Gaurilovas („Trakai“): „Rungtynės ganėtinai lengvos, patys nesitikėjome. Matant rezultatą ir žaidimą, šiandien tikrai buvome geresni. Viskas susiklostė greitai. Kai įmuši pirmas, visada būna lengviau, bet jie greitai išlygino ir gavosi įdomios rungtynės, o po to vėl sukrito staigūs įvarčiai ir praktiškai po pirmo kėlinio rungtynės buvo išspręstos. Po pralaimėjimo „Žalgiriui“ rūbinėje tvyrojo ne kokia nuotaika, norisi dar pakovoti dėl aukso. Jaučiamės fiziškai išsekę.“

Treneris Konstantinas Sarsanija („Atlantas“): „Trakus“ galiu pasveikinti su pergale, jie mus dideliu rezultatu įveikė, viskas dėsninga. Net negaliu pasakyti, jog iš mūsų pusės buvo žaidimas. Dešimt minučių po pirmo praleisto įvarčio – neblogos, išlyginome rezultatą ir po to praleidome, viskas baigėsi. Nebuvo charakterio, esu nusivylęs kai kuriais futbolininkais. Darysime išvadas. Subyrėjome, buvo du šansai, dabar kovosime dėl trečios vietos. Komandos maksimali riba – trečia vieta, dėl jos pasistengsime pakovoti. Tokie žaidėjai – „pusfabrikačiai“ – daugiau nebežais, aiškinsimės.“