"Sūduva" nusileido "Alaškert" komandai

Marijampolės „Sūduva“ pralaimėjo antrąsias rungtynes pasiruošimo artėjančiam A lygos čempionatui stovykloje Turkijoje. Lietuvos komanda pirmavo po Tomo Radzinevičiaus įvarčio, tačiau persvaros neišlaikė ir nusileido Jerevano „Alaškert“ ekipai rezultatu 1:2 (1:1).

Mačą aktyviau pradėjo suvalkiečiai. Pirmasis galimybę pasižymėti turėjo Ernestas Veliulis, bet jo smūgį atrėmė varžovų vartininkas.

Jerevano komanda atsakė pavojingu išpuoliu. Jo metu sūduviškius išgelbėjo virpstas, į kurį kamuolys atsitrenkė po rikošeto.

18-ą minutę „Sūduva“ išsiveržė į priekį, tiksliai smūgiavus Predragui Pavlovičiui.

„Alaškert“ rezultatą išlygino pačioje kėlinio pabaigoje, kai po klaidos aikštės viduryje vienas prieš vartus iššoko varžovų futbolininkas.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo armėnai, sukūrę du pavojingus išpuolius, kuriuos neutralizavo patikimai sužaidęs Ivanas Kardumas.

Kėliniui įpusėjus, po E.Veliulio perdavimo į vartus mušė Algis Jankauskas. Jo smūgį vartininkas atrėmė.

Netrukus į „Sūduvos“ vartus buvo skirtas baudinys, kai, suklydus gynėjui, jo klaidą bandęs ištaisyti I.Kardumas nugriovė varžovą baudos aikštelėje pažeisdamas taisykles. Vartininkui iš Kroatijos atremti smūgio nuo 11 m. žymos nepavyko.

Per likusį laiką Marijampolės komandos bandymai išlyginti rezultatą nebuvo sėkmingi.

„Sūduvos“ sudėtis: I.Kardumas, V.Slavickas, D.Isoda, A.Jankauskas, A.Švrljuga, P.Janušauskas, N.Jamakas, P.Pavlovičius (60 min. M.Šoblinskas), E.Veliulis, A.Kecapas, T.Radzinevičius (55 min. K.Laukžemis).