Startuoja UEFA Čempionų lygos E-H grupių kovos (prognozės)

Antradienį startavo naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas. Kovas vakar pradėjo A-D grupių komandos, o šiandien savo žygį Senojo žemyno turnyre pradės dar 16 klubų.

Europos stadionuose šiandien bus žaidžiami aštuoni E-H grupių susitikimai, kurie futbolo sirgaliams žada nepaprastas kovas.

E grupė

Greičiausiai šią grupę galime vadinti vieną iš „mirtininkų“. Tarpusavyje varžysis Miuncheno „Bayern“, „Manchester City“, „Roma“ ir Maskvos CSKA. Autsaideris daugiau nei aiškus – rusų CSKA, tačiau likusios komandos į kitą etapą žengti turi lygius šansus. „Roma“ po ilgos pertraukos sugrįžta į Čempionų lygą, o „Man City“ ir vėl grupėje kausis prieš „Bayern“, kuris yra neabejotinas favoritas į šio turnyro titulą.

Prognozės:

1. Miuncheno „Bayern“

2. „Manchester City“

3. „Roma“

4. Maskvos CSKA

F grupė

Nikosijos APOEL, Amsterdamo „Ajax“, „Barcelona“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ – visos keturios F grupės komandos. Pagrindiniai pretendentai patekti į aštuntfinalį neabejotinai yra „Barca“ ir PSG. Atrodo, kad šioje grupėje dvi ekipos kovos dėl trečiosios vietos ir patekimo į Europos lygą, o dar du klubai dėl pirmosios vietos. Grėsmingiausiai atrodo „Barcelona“, tačiau Laurento Blanco treniruojami Prancūzijos čempionai šį sezoną sau yra išsikėlę dar aukštesnių tikslų.

Prognozės:

1. „Barcelona“

2. Paryžiaus „Saint-Germain“

3. Amsterdamo „Ajax“

4. Nikosijos APOEL

G grupė

Šioje grupėje varžysis Londono „Chelsea“, „Maribor“. Gelzenkircheno „Schalke“ ir Lisabonos „Sporting“. Pagrindinis pretendentas į pirmąją vietą yra Jose Mourinho treniruojamas „Chelsea“ klubas, tačiau taip pat gerus šansu patekti į aštuntfinalį turi „Schalke“ bei „Sporting“. Autsaiderio statusą jau burtų ceremonijoje gavo slovėnų „Maribor“ vienuolikė, kuriai pasiekimas jau yra patekimas į Čempionų lygos grupių etapą.

Prognozės:

1. Londono „Chelsea“

2. Gelzenkircheno „Schalke“

3. Lisabonos „Sporting“

4. „Maribor“

H grupė

H grupė nė iš tolo nepanaši į pajėgiausią, tačiau dėl bilieto į aštuntfinalį turėtų virti atkakli kova. Dėl jo varžysis Bilbao „Athletic“, Barysavo BATE, „Porto“ ir Donecko „Shakhtar“. Mažiausiai šansų greičiausiai turi „Shakhtar“, kuris yra krečiamas neramumų Ukrainoje ir komandą paliko daug legionierių, tačiau šis klubas jau ne vienerius metus sėkmingai varžosi Čempionų lygoje ir nurašyti tikrai neverta. Gerus šansus grupėje turi „Porto“ ir „Athletic“ futbolininkai.

Prognozės:

1. „Porto“

2. Bilbao „Athletic“

3. Donecko „Shakhtar“

4. Barysavo BATE

 

Visi trečiadienio susitikimai:

„Roma“ – CSKA

„Bayern“ – „Manchester City“

„Barcelona“ – APOEL

„Ajax“ – PSG

„Chelsea“ – „Schalke“

„Maribor“ – „Sporting“

„Porto“ – BATE

„Athletic“ – „Shakhtar“

Aivaras Katutis

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...