Stankevičius grįžo į aikštę, bet "Sampdoria" pralaimėjo © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos aštuonerios XXXII turo rungtynės.

Dvyliktą pralaimėjimą šį sezoną patyrė 13-oje vietoje žengianti Genujos "Sampdoria", išvykoje 0-2 nusileidusi "Catania".

Po traumos atsigavęs Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius žaidė nuo 62-osios minutės.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 38 minutę, kai po Stefano Lucchini pražangos teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Giuseppe Mascara.

"Sampdoria" netrukus galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet Marco Padalino iš aštraus kampo mušė virš vartų. Svečių situacija dar labiau komplikavosi tuoj po pertraukos, kai 48 minutę vienas prieš vartininką iššoko Taka Morimoto. Nors jo smūgį Luca Castellazzi atrėmė, pirmasis prie kamuolio prišokęs Jorge Martinezas nesuklydo - 2-0.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą Stankevičius pakeitė Daniele Franceschini ir galėjo prisidėti prie komandos įvarčio, bet po jo aštraus perdavimo Padalino pritrūko kelių centimetrų kamuoliui pasiekti.

Per likusį laiką "Sampdoria" pakeisti dvikovos eigos nebesugebėjo - "Catania" iškovojo pergalę, kuri leido pakilti į 12 vietą.

"Milan" 5 - 1 "Torino"
13' [1 - 0] Filippo Inzaghi
37' [2 - 0] Filippo Inzaghi
60' [3 - 0] Filippo Inzaghi
68' [4 - 0] Kaka (iš 11 metrų baudinio)
80' [4 - 1] Ivan Franceschini
90' [5 - 1] Massimo Ambrosini

"Siena" 0 - 2 Veronos "Chievo"
22' [0 - 1] Sergio Pellisier
48' [0 - 2] Sergio Pellisier

Bergamo "Atalanta" 0 - 1 "Reggina"
40' [0 - 1] Fabio Ceravolo

"Cagliari" 2 - 0 "Napoli"
5' [1 - 0] Jedaias Capucho Neves Jeda
90' [2 - 0] Andrea Lazzari

"Palermo" 4 - 1 "Bologna"
6' [1 - 0] Manuel Belleri (į savus vartus)
44' [2 - 0] Simon Kjaer
63' [3 - 0] Davide Succi
84' [3 - 1] Marco Di Vaio
90' [4 - 1] Edison Cavani

77' iš aikštės pašalintas Sergio Volpo ("Bologna")

"Roma" 3 - 2 "Lecce"
3' [1 - 0] Francesco Totti
13' [2 - 0] Matteo Brighi
31' [2 - 1] Gianni Munari
55' [2 - 2] Dimitrios Papadopoulos
59' [3 - 2] Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)

72' iš aikštės pašalintas Luca Ariatti ("Lecce")

"Catania" 2 - 0 Genujos "Sampdoria"
39' [1 - 0] Giuseppe Mascara (iš 11 metrų baudinio)
48' [2 - 0] Jorge Andres Barrios Martinez

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė nuo 62 minutės

"Udinese" 3 - 1 "Fiorentina"
9' [1 - 0] Kwadwo Asamoah
47' [2 - 0] Gaetano D'Agostino
67' [2 - 1] Dario Dainelli
69' [3 - 1] Gaetano D'Agostino