Staigmena: „Freiburg“ paskutinėmis sekundėmis išmetė „Bayern“ iš Vokietijos taurės © IMAGO/Nordphoto nuotr.

Antradienio vakarą vykusiose Vokietijos taurės ketvirtfinalio rungtynėse Miuncheno „Bayern“ namuose rezultatu 2:1 nusileido „Freiburg“ futbolininkams.

19 minutę „Bayern“ ekipą į priekį išvedė smūgiu galva oponentų vartininką nuginklavės Dayotas Upamecano.

Visgi bavarai sulaukė greito atsako, kadangi jau po 8 minučių rezultatas tapo 1:1. „Freiburg“ komandos saugas Nicolas Hofleris fantastišku tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Antrame kėlinyje kiek aktyvesni buvo šeimininkai, tačiau „Freiburg“ tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms sugebėjo užsidirbti 11 metrų baudinį po to kai „Bayern“ krašto puolėjas Jamalas Musiala sužaidė ranka savo baudos aikštelėje. 90+5 minutę standartinę situaciją realizavo Lucas Holeris ir šiuo įvarčiu išvedė savo ekipą į Vokietijos taurės pusfinalį.

Be „Freiburg“ futbolininkų kelialapį į Vokietijos taurės pusfinalį jau užsitikrino Frankfurto „Eintracht“ ekipa. Dėl likusių dviejų vietų balandžio 5 dieną kovos „Nurnberg“ ir „Stuttgart“, bei „Leipzig“ ir „Borussia“ vienuolikės.