Sostinės derbyje „Žalgiris“ nepasigailėjo „Riterių“ © E. Žaldario nuotr.

30-ajame „Optibet A lygos“ ture sostinės derbyje Vilniaus „Žalgiris“ sutriuškino Vilniaus „Riterių“ ekipą rezultatu 6:2 (2:1)

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo nominalūs aikštės šeimininkai – iš pradžių keli smūgiai iš už baudos aikštelės skriejo pro šalį, o jau 9-ąją minutę po Colino Odutayo perdavimo kamuolį į vartų tinklą nukreipė Nicola Popovičius.

„Riterių“ džiaugsmas ilgai netruko – Paulius Golubickas perdavė kamuolį Ovidijui Verbickui, o pastarasis lyg iš patrankos jį pasiuntė į Armanto Vitkausko ginamus vartus.

Jau 17-ąją minutę žalgiriečiai rezultatą sugebėjo persverti – Mathiasas Oyewusi perdavė kamuolį po keitimo aikštėje pasirodžiusiam ir traumuotą Donatą Kazlauską pakeitusiam Liviu Antaliui. Šis futbolininkas ir nukreipė kamuolį į vartus bei išvedė „Žalgirio“ komandą į priekį.

Per likusią kėlinio dalį progų turėjo abi komandos, tačiau galutinėje atakos fazėje arba trūko tikslumo, arba komandas gelbėjo vartininkai.

Antrojo kėlinio pradžioje Olaide Badmusas grubiai suklydo savo aikštės pusėje. Trys žalgiriečiai išbėgo prieš vieną „Riterių“ gynėją ir po Arvydo Novikovo perdavimo pasižymėjo P. Golubickas.

Aikštės šeimininkai baltos vėliavos nekėlė ir po 10 minučių rezultatą sušvelnino iki 2:3. Rokas Filipavičius išniręs vienas prieš vartininką nuginklavo Tomislavą Duką.

61-ąją minutę dar viena grubia varžovų klaida pasinaudojo ir meistriškai progą realizavo M. Oyewusi.

Po dar kelių akimirkų tašką susitikime padėjo dublį pelnęs M. Oyewusi, rezultatas tapo jau 5:2 „Žalgirio“ naudai.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos Nicolas Gorobsovas realizavo 11 metrų baudinį ir komandos persvarą padidino iki 6:2.

Po 30-ojo „Optibet A lygos“ turo „Žalgiris“ su 68 taškais rikiuojasi antras, o Vilniaus „Riteriai“ savo sąskaitoje turi 15 taškų bei žengia paskutiniai.