Slovėnijoje antausį gavęs „Tottenham“ susikomplikavo situaciją Konferencijų lygoje © REUTERS nuotr.

Londono „Tottenham“ ekipai nėra lengva ir UEFA Konferencijų lygoje.

Šįkart „pentinai“ išvykoje pralošė vieniems iš „Žalgirio“ skriaudikų „NS Mura“ ekipai 1:2.

„Mura“ Lietuvos čempionus patiesė kelyje į Europos turnyros, o grupių etape sugebėjo patiesti ir viena iš didžiausių Anglijos klubų.

„Tottenham“ nors kamuolį kontroliavo ir kūrė daugiau progų, tačiau pirmajame kėlinyje pasižymėjo Slovėnijos ekipa. Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Harry Kane'as.

Tačiau tiksint paskutinėm rungtynių sekundėm „Mura“ išplėšė pergalę, dėka tikslaus Amadej Maroša smūgio.

Po šio fiasko „Tottenham“ turnyrinėje lentelėje susilygino taškais su „Vitesse“ ekipa, dabar viskas spręsis paskutiniame ture.