Sezonui besiruošiantis "Kaunas" įveikė "Ekraną" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vilniaus Sportimos futbolo manieže vyko draugiškos rungtynės, kuriose sezonui besiruošiantis dabartinis "A Lygos" čempionas "Kauno" klubas susitiko su Panevėžio "Ekrano" futbolininkais ir nesunkiai įveikė juos rezultatu 2-0.

"%c00030" 2 - 0 "%c00033"
3` [1 - 0] Mindaugas Grigalevičius
73` [2 - 0] Andrius Bartkus

"Kaunas": Malinauskas; Radžius, Bagužis, Mendy, Kunevičius; Bartkus, Kvaratskehlia, Pehlič, Činikas; Grigalevičius, Beniušis.

"Ekranas": Stefanovič; L.Klimavičius, Gleveckas, Padaigis, Skroblas; Galkevičius, Savėnas, Bička, Saulėnas, Pogreban; Lukšys.

Šias rungtynes vis dar Eugenijaus Riabovo vadovaujami kauniečiai pradėjo aktyviau ir jau 3-ąją minutę į Panevėžio ekipos vartus krito pirmasis įvartis - praėjusiais metais "Šilutės" ekipai atstovavęs puolėjas Mindaugas Grigalevičius pasiuntė kamuolį į Bogdano Stefanovičiaus ginamus vartus ir išvedė savo ekipą į priekį.

Po įmušto įvarčio "Kaunas" nepaleido iniciatyvos ir toliau kontroliavo žaidimą. Kauniečių atakos tęsėsi ir antrąjį kėlinį, kol galų gale į "Ekrano" vartus krito antrasis įvartis - po kampinio jaunasis "Kauno" saugas Andrius Bartkus smūgiu galva dar kartą nuginklavo "Ekrano" ekipos vartų sargą.

Aikštėje dominavę "Kauno" futbolininkai rungtynių metu turėjo nemažai galimybių pasižymėti, tačiau Edinas Pehličius pataikė į skersinį, šimtaprocentinių progų neišnaudojo Ričardas Beniušis ir Audrius Kšanavičius.