"Sevilla" sezoną Ispanijoje užbaigė varžovų pažeminimu (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybių paskutiniajame 38-ajame ture sužaistos dar ketverios rungtynės.

Ketvirtoje vietoje likusi "Sevilla" namuose susigrūmė su iš lygos pasitrauksiančia Pamplonos "Osasuna". Jorge Sampaoli auklėtiniai varžovams paskutinėse sezono rungtynėse gailestingi nebuvo - juos sutriuškino rezultatu 5-0.

Pirmajame kėlinyje buvo pelnyti trys įvarčiai. Pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Vitolo, po 10 minučių pranašumą padidino Franco Vazquezas, o 35-ąją minutę varžovų triuškinimą pradėjo Stevenas Jovetičius.

Antrajame kėlinyje "Sevilla" pasiekė dar du įvarčius - 60-ąją minutę pasižymėjo tas pats F. Vazquezas, o galutinį tašką artėjant rungtynės į pabaigą padėjo antrąjį įvartį pasiekęs Vitolo.

"Sevilla" su 72 taškais šį sezoną "La Liga" čempionate liko ketvirtoje vietoje ir kitą sezoną turės progą žaisti UEFA Čempionų lygos grupių etape. Tiesa, šiai ekipai teks praeiti paskutinįjį atrankos etapą.

Dar kitos dvikovos baigėsi La Korunjos "Deportivo" lengva pergale prieš "Las Palmas" bei "Gijon" - "Real Betis" ir "Leganes" - "Alaves" lygiosiomis.

Rytoj Ispanijoje bus sužaistos paskutinės penkerios sezono rungtynės. Sekmadienis šios šalies futbolui bus karštas - "Real" Malagoje bandys po penkerių metų susigrąžinti Ispanijos čempionų titulą.

"Sevilla" 5 - 0 "Osasuna"
10' [1 - 0] Vitolo
20' [2 - 0] F. Vazquez
35' [3 - 0] S. Jovetič
60' [4 - 0] F. Vazquez
80' [5 - 0] Vitolo

"Deportivo" 3 - 0 "Las Palmas"
4' [1 - 0] F. Andone
28' [2 - 0] F. Andone
39' [3 - 0] C. Gil

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10357300" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Gijon" 2 - 2 "Real Betis"
7' [1 - 0] D. Pereira
22' [1 - 1] R. Castro
59' [1 - 2] R. Castro
79' [2 - 2] C. Carmona

"Leganes" 1 - 1 "Alaves"
64' [0 - 1] N. Krstičič
89' [1 - 1] D. Timor