"Sevilla" per žingsnį nuo Ispanijos Supertaurės © Eurofootball.lt
Per vasarą itin sustiprėjęs Ispanijos „Primera“ lygos čempionas Madrido „Real“ klubas naująjį 2007-2008 metų sezoną pradėjo nesėkme. Berndo Schusterio auklėtiniai šeštadienio pirmosiose Ispanijos Supertaurės finalo rungtynėse 1-0 turėjo pripažinti UEFA Taurės ir Ispanijos Karaliaus Taurės (Copa del Rey) „Sevilla“ komandos pranašumą.

„%c00107“ 1 – 0 „%c00003“
27‘ [1 – 0] Luis Fabiano (11m.)

Rungtynes „Ramon Sanchez Pizjuan“ stadione aktyviau pradėjo „Sevilla“ klubo futbolininkai, ir jau 3-iąją minutę po naujoko, „Sevilla“ gynėjo Khalido Boulahrouzo perdavimo puolėjo iš Brazilijos Luiso Fabiano smūgį atrėmė ir „Real“ ekipos vartus sausus išsaugojo Ispanijos rinktinės vartininkas Ikeras Casillasas.

Po keturių minučių iškilo grėsmė ir prie „Sevilla“ vartų, kai galingu smūgiu Andreso Palopo budrumą patikrino „Real“ kapitonas, puolėjas Raulis. Vis dėlto pirmąjį ir vienintelį šio mačo įvartį pelnė būtent „Sevilla“ klubas.

Talentingasis „Real“ gynėjas Sergio Ramosas neleistinai savo baudos aikštelėje pargriovė dar vieną „Sevilla“ ekipos legionierių iš Brazilijos Duda, ir arbitras paskyrė 11 metrų baudinį. Prie žymos stojusiam L.Fabiano koja nesudrebėjo ir jis išvedė savo komandą į priekį: 1-0.

Po pertraukos „Sevilla“ ir toliau nemažino apsukų, tuo tarpu į aikštę išleistas saugas Guti taip pat pagyvino „Real“ žaidimą, ir būtent 48-ąją minutę po jo atlikto baudos smūgio kamuolys praskriejo greta vartų.

Geriausią savo šansą rungtynėse „Real“ iššvaistė likus iki rungtynių pabaigos žaisti tris minutes, kai legionieriaus iš Malio Mahamadou Diarra smūgį atrėmė „Sevilla“ klubo herojus praėjusiose sezone UEFA Taurės finalo varžybose su Barselonos „Espanyol“ A.Palopas.

Atsakomasis Ispanijos Super Taurės finalo mačas bus žaidžiamas rugpjūčio 19-ąją dieną, Madrido tvirtovėje „Santiago Bernabeu“ stadione. O po šešių dienų prasidės ir naujasis Ispanijos „Primera“ lygos čempionatas.