"Sevilla" nukovė čempionato autsaiderius, "Valencia" pratęsė neįtikėtiną nesėkmių seriją (VIDEO)

Sekmadienį sužaistos dar dvejos 22-ojo turo rungtynės.

"Sevilla" ekipa toliau bando priartėti prie "La Liga" lyderių ketvertuko. Juano Carloso Carcedo auklėtiniai namuose 3:1 nugalėjo pirmenybių autsaiderius "Levante".

Aikštės šeimininkai pelnė žaibišką įvartį, kai pasižymėjo K.Gameiro (1'). Antrojo kėlinio pradžioje V.Iborra rezultatą padvigubino, tačiau svečių puolėjas G.Rossi buvo sušvelninęs rezultatą (2:1).

Galiausiai 76-ąją minutę tašką padėjo Y.Konoplyanka (3:1).

Kitose rungtynėse "Valencia" namuose susigrūmė su "Sporting Gijon". Gary Neville'o auklėtiniai patyrė eilinė nesėkmę minimaliu skirtumu ir pergalės iškovoti nesugeba jau 11 rungtynių iš eilės.

"Valencia", kuri praėjusį sezoną užėmė ketvirtąją vietą, dabar rikiuojasi 12-oje pozicijoje.

"Sevilla" 3 - 1 "Levante"

"Valencia" 0 - 1 "Sporting Gijon"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8261905" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>