"Serie A": A.Del Piero nužudė "Lazio" klubą © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos lygoje buvo sužaistos dvejos 16 turo rungtynės. „Juventus“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Lazio“, o „Catania“ netikėtai palaužė „Udinese“ ekipą.

Du Alessandro Del Piero įvarčiai palaidojo „Lazio“ ekipa. Italo vedama „Juventus“ pelnė pergalę rezultatu 3-2 prieš savo varžovus iš sostinės, kurių neišgelbėjo taip pat du kartus pasižymėjęs Goranas Pandevas.

Pirmieji šiose permainingose rungtynėse įvartį įmušė svečiai. 29 minutę Hasanas Salihamidzičius po pakelto kampinio smūgiavo į vartus ir kamuolys, atsimušęs nuo Davido Trezeguet kelio, įskriejo į vartų stačiakampį. Tačiau vos už septynerių minučių Massimo Mutarelli aukštas perdavimas surado Goraną Pandevą ir makedonas smūgiu galva išlygino rezultatą.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje Turino klubo žaidėjams pavyko atstatyti persvarą. Alessandro Del Piero įveikė varžovų dirbtinę nuošalę, nubėgo su kamuoliu nuo aikštės vidurio iki varžovų baudos aikštelės ir šaltakraujiškai nuginklavo varžovų vartininką.

„Lazio“ antrajame kėlinyje daug atakavo ir turėjo ne vieną galimybę įmušti, tačiau svečius gelbėjo užtikrintai žaidęs Gianluigi Buffonas, kuris viename epizodų pademonstravo fantastišką reakciją bei šuolį ir sugebėjo atremti labai pavojingą šeimininkų puolėjo Tommaso Rocchi ataką.

Tai leido po dvidešimties minučių A.Del Piero įtvirtinti „Juventus“ komandos pergalę. Šįsyk įvartis buvo labai panašus į ankstesnį – patyręs puolėjas vėl atsidūrė vienas prieš vartininką ir dar kartą jį įveikė tiiksliu smūgiu į tinklą.

„Lazio“ dar sugebėjo sušvelninti rezultatą jau bėgant pridėtiniam rungtynių laikui. T.Rocchi prasiveržė pro kairę aikštės pusę ir skersavo kamuolį G.Pandevui, kuris pelnė antrajį savo įvartį, tačiau tai jo komandai padėti jau negalėjo.

Kitose rungtynėse „Catania“ netikėtai namuose 2-0 įveikė šio sezono atradimą „Udinese“. Ketvirtoje vietoje esantį klubą paskandino du Giuseppe Mascaros įvarčiai. Ši pergalė „Catania“ pastumėjo trejomis vietomis į priekį, į aštuntają turnyrinės lentelės vietą.