Serbų treneris: pergalę prieš lietuvius nulėmė pakeista taktika

Serbijos rinktinės treneris Mladenas Krstajičius liko patenkintas savo ekipos žaidimu 4:1 laimėtame mače prieš Lietuvos atstovus.

Antrajame kėlinyje varžovus įvarčiais apibėrusi rinktinė laimėjo grupės turnyrą ir iškovojo kelialapį į aukštesnį Tautų lygos divizioną.

"Noriu pasveikinti savo auklėtinius su puikiu pasirodymu. Mūsų tikslas buvo užimti pirmąją vietą grupėje ir tai pavyko įgyvendinti.

Dėkoju ir saujelei žiūrovų, kuriuos tikriausiai atbaidė šaltas oras.

Rungtynėse prieš lietuvius stengėmės viską išspręsti pirmajame kėlinyje, tačiau nebuvo lengva pralaužti jų gynybą.

Pertraukos tarp kėlinių metu mes šiek tiek pakeitėme išsidėstymą aikštėje - tai pasiteisino ir sulaukėme puikaus rezultato.

Prieš mačą spauda ir sirgaliai jau buvo mums įrašę tris taškus, tačiau žaidėjams reikėjo paplušėti", - teigė strategas.