Sensacingai suklupusią "Barcelona" aplenkė "Villarreal" © Eurofootball.lt
Galimybes kovoti dėl Ispanijos čempionų titulo dar labiau susikomplikavo "Barcelona" klubas, šeštadienio Ispanijos čempionato 30-ojo turo mače išvykoje rezultatu 2-3 pralaimėjęs Sevilijos "Real Betis" ir užleidęs antrąją vietą "Villarreal", kuris kitame mače sutriuškino Madrido "Atletico".

Dvikova tarp "Betis" ir "Barcelona" Sevilijoje katalonams prasidėjo itin sėkmingai - 13-ąją minutę jaunasis Bojanas Krkičius išvedė ekipą į priekį, o dar po kelių akimirkų skirtumą padvigubino kitas puolėjas Samuelis Eto'o.

Visgi toks šaltas dušas "Betis" komandos, kuri turnyrinėje lentelėje pakilo į 12-ąją vietą, nepalaužė ir antrajame kėlinyje vaizdas apsivertė aukštyn kojom.

64 minutę po Rafaelio Sobiso perdavimo iš krašto pasižymėjo Edu. Tas pats futbolininkas 75 minutę nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, bet po kelių akimirkų pusiausvyra buvo atstatyta, mat puikų įvartį pelnė Juanito.

Ir tai dar buvo ne pabaiga - 78 minutę Edu puikiu smūgiu iš kairiojo baudos aikštelės krašto privertė vartininką Victorą Valdesą trečią kartą traukti kamuolį iš savų vartų tinklo.

Vėlesnėse dienos rungtynėse įspūdingą pergalę pasiekė ir į antrą vietą aplenkdami "Barcelona" ekipą šoktelėjo "Villarreal" futbolininkai, kurie namuose sutriuškino ketvirtoje vietoje žengiantį Madrido "Atletico".

Didesnės intrigos neliko jau po pirmojo kėlinio. 39 minutę po Luiso Perea klaidos ir Roberto Pireso bei Giuseppe Rossi kombinacijos į vartus kamuolį iš arti beliko pasiųsti Santi Cazorlai. Dar po kelių minučių "Villarreal" padvigubino persvarą - šį kartą atakos pradžioje gražiai susižaidė R.Piresas su S.Cazorla, o rezultatyvų perdavimą Nihatui atliko G.Rossi.

Antrajame kėlinyje "Villarreal" sugebėjo numušti žaidimo tempą ir ne tik išsaugoti savo vartus "sausus", bet ir pridėti trečią įvartį, kurį kėlinio viduryje po grubios "Atletico" gynėjų klaidos po S.Cazorlą perdavimo pelnė turkas Nihatas.

Sevilijos "Real Betis" 3 - 2 "Barcelona"
13' [0 - 1] Bojan Krkic
16' [0 - 2] Samuel Eto'o
64' [1 - 2] Edu
76' [2 - 2] Juanito
78' [3 - 2] Edu

75' Edu ("Real Betis") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Villarreal" 3 - 0 Madrido "Atletico"
39' [1 - 0] Santi Cazorla
43' [2 - 0] Nihat Kahveci
66' [3 - 0] Nihat Kahveci