Sensacija: „Udinese“ sutriuškino „Roma“ ekipos futbolininkus © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Serie A“ rungtynėse „Udinese“ namuose rezultatu 4:0 sutriuškino „AS Roma“ ekipos futbolininkus.

Jose Mourinho kariaunai mačas prasidėjo tragiškai. Jau 5 minutę Rickas Kasdorpas grubiai suklydo savo baudos aikštelėje ir tuo pasinaudojęs „Udinese“ gynėjas Destiny Udogie išvedė savo komandą į priekį.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pridėjo „sukalė“ dar tris įvarčius savo oponentams. 56 minutę Lazaras Kaladzičius iš už baudos aikštelės ribų pasiuntė kamuolį į vartus.

75 minutę rezultatas jau tapo 3:0. Šį kartą puikią komandinę kontraataką taikliu smūgiu užbaigė Roberto Pereyra.

Na, o paskutinį „vinį į varžovų karstą“ įkalė po dar vienos žaibiškos kontraatakos pasižymėjęs Sandi Lovricius.

Po šių rungtynių „Udinese“ pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Roma“ rikiuojasi laipteliu žemiau.