Šeimininkų pergalės Olandijos čempionate © Eurofootball.lt
Sekmadienį Olandijos „Eredivise“ lygos pirmenybėse iš planuotų keturių, buvo sužaistos trejos 15-ojo turo varžybos. Centrinis turo mačas tarp Amsterdamo „Ajax“ ir Eindhoveno „PSV“ buvo atidėtas dėl policijos protestų.

„Utrecht“ futbolininkai savo sirgalių akivaizdoje rezultatu 3-1 sugebėjo palaužti vieną iš lygos autsaiderių Almelo „Heracles“. Pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai baudos smūgį realizavo Gregooras van Dijkas, kuris ir išvedė „Utrecht“ į priekį.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 15 minučių vis tas pats G.van Dijkas išnaudojo galimybę pasižymėti iš 11 metrų, o 85-ąją minutę Leroy`us George`as padidino komandos pranašumą iki 3-0. Vis tik, paguodos įvartį svečiams paskutinę minutę pelnė Eddy Bosnaras.

Arnheme vietos „Vitesse“ 3-0 sutriuškino absoliutų lygos autsaiderį Roterdamo „Excelsior“ klubą. Dubliu šiose varžybose pasižymėjo Santi Kolkas, o dar vieną iš 11 metrų baudinio pridėjo Harrie Gommansas.

Dar vienose šios dienos varžybose „Groningen“ namuose minimaliu rezultatu 1-0 įveikė Tilburgo „Willem II“. 52-ąją minutę pergalingo įvarčio autoriumi tapo legionierius iš Urugvajaus Bruno Silva.