"Schalke" dramatiškose varžybose nusileido "Bochum" © Eurofootball.lt
Penktadienio išvakarėse Vokietijos Bundesligos pirmenybėse buvo sužaistos pirmosios 31-ojo turo varžybos, kuriose susitiko vidutiniokas „Bochum“ ir lyderis Gelzenkircheno „Schalke“ klubas. Po įnirtingos kovos vis dėlto svečiai turėjo pripažinti „Bochum“ komandos pranašumą rezultatu 2-1.

„Bochum“ 2 – 1 „Schalke“
9‘ [0 – 1] Kevin Kuranyi
33‘ [1 – 1] Zvjezdan Misimovic
41‘ [2 – 1] Theofanis Gekas

Rungtynės prasidėjo labai intensyviai ir sužaidus vos kelias minutes aikštės šeimininkų žaidėjo Joelio Epalle smūgiuotas kamuolys pralėkė greta viršutinio vartų kampo. Tačiau 9-ąją minutę į „Bochum“ vartus krito pirmasis įvartis. Po puikiai atlikto Christiano Panderio baudos smūgio iš gynėjų globos atsilaisvinęs Kevinas Kuranyi galva pasiuntė kamuolį į tinklą.

„Schalke“ ir toliau spaudė savo varžovus - 14-tą minutę Geraldas Asamoah turėjo puikų šansą padvigubinti rezultatą, bet į jo smūgį į artimąjį vartų kampą sureagavo Jaroslavas Drobny. Svečiai vis daugiau praleido laiko priešininkų aikštės pusėje, bet 33-iąją minutę praleido įvartį. Po Denniso Grote perdavimo iš kairiojo krašto galva kamuolį vartus nukreipė Zvjezdanas Misimovičius.

Po penkių minučių „Schalke“ galėjo vėl išsiveržti į priekį, bet C.Panderio smūgiuotas kamuolys po baudos smūgio atsimušė į vartų virpstą. Po trijų minučių visi aikštės šeimininkų sirgaliai pakilo ant kojų, kai po Marcelo Maltritzo perdavimo iš dešinio krašto kamuolį slysdamas į vartus pasiuntė rezultatyviausias čempionato žaidėjas Theofanis Gekas.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Gelzenkircheno dar labiau presingavo „Bochum“. 49-tą minutę po Lincolno perdavimo Marcelo Bordono smūgiuotas kamuolys galva prašvilpė virš vartų skersinio. Dar po kurio laiko Mesutas Ozilas neišnaudojo dar vienos geros progos. 64-ąją minutę C.Panderis vėl atakavo vartus, bet ir vėl netiksliai. Po dviejų minučių po K.Kuranyi smūgio galva kamuolys antrą kartą kliudė virpstą.

Mačo pabaigoje aikštės šeimininkų gynėjai du kartus savo bados aikštelėje sužaidė ranka, bet teisėjas 11 metrų baudinio abu kartus taip ir neskyrė. 87-ąją minutę „Bochum“ puolėjo J.Epalle atsidūrė vienas priešais vartininką Manuelį Neuerį, tačiau pergudrauti jo nesugebėjo. Po kelių akimirkų Z.Misimovičius taip pat pataikė į virpstą.

„Schalke“ iš paskutiniųjų bandė išplėšti bent lygiąsias, bet to jiems padaryti nepavyko. Po šios pergalės „Bochum“ pakilo į 7-ąją vietą ir taip garantavo sau išlikimą Bundesligoje, tuo tarpu „Schalke“ vis dar išsaugo lyderio poziciją, bet gali ją prarasti jau sekmadienį, jeigu Brėmeno „Werder“ nugalės Bielefeldo „Arminia“ futbolininkus.