"Schalke" didina persvarą prieš konkurentus © Eurofootball.lt
Antrąją nesėkmę iš eilės Bundesligoje patyrė dar neseniai puikius rezultatus demonstravęs "Werder" klubas, svečiuose net 1-4 nusileidęs "Stuttgart" ekipai. Brėmeno futbolininkų pralaimėjimas buvo puiki žinia kitiems lygos favoritams "Schalke", kurie savo turo mačą laimėjo ir padidino pranašumą prieš antroje vietoje esantį "Werder" jau iki šešių taškų.

"Schalke" šiame ture namuose 2-0 palaužė Berlyno "Hertha" ekipą, pelnydami du įvarčius antrojo kėlinio viduryje – sužaidus kiek daugiau negu valandą po Lincolno perdavimo smūgiu galva devintąjį sezono įvartį pelnė K. Kuranyi, o dar po dešimties minučių pergalę užtvirtino pergalingo mačo prieš "Werder" didvyris danas P. Lövenkrands, antruoju bandymu iš arti nuginklavęs Christianą Fiedlerį.

Jau vienuolika mačų iš eilės nepralaiminti Gelsenkircheno komanda su 48 taškais įsitvirtino pirmoje pozicijoje, "Werder" lenkdami šešiais, o titulą ginantį "Bayern" klubą jau net keturiolika taškų.

"Werder" komandai rungtynės Štutgarte prasidėjo labai nesėkmingai ir sužaidus apie penkiolika minučių jie jau atsilikinėjo 0-2: mačui vos prasidėjus, L. Magnino perdavimą iš krašto sėkmingai "uždarė" R. Hilbertas, o dar po dešimties minučių rezultatą padvigubino puikią formą demonstruojantis "Stuttgart" atakų lyderis M. Gomezas. Verta paminėti, jog puolėjui tai buvo jau dvyliktasis tikslus smūgis Bundesligoje, po kurio jis tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju, puolėjas taip pat pelnė įvartį ir savaitės viduryje, draugiškame mače atstovaudamas Vokietijos rinktinei.

Kėlinio viduryje "Werder" naujokas Diego, po M. Kloses perdavimo, smūgiu iš arti rezultatą sušvelnino, tačiau "Stuttgart" nesiteikė nusileisti ir per likusį laiką pelnę dar du įvarčius iškovojo įspūdingą pergalę prieš lygos favoritus. Trys taškai leido Štutgarto futbolininkams sumažinti atsilikimą nuo antroje vietoje žengiančio "Werder" iki minimumo.

Atrodo, jog permainos Hamburgo klubui išėjo į naudą – antrajame mače vadovaujant naujam treneriui uostamiesčio klubas 3-0 sutriuškino "Borussia" ir iškovojo antrąją sezono pergalę. Nepaisant laimėjimo, "Hamburger" liko lentelės dugne, kadangi visi artimiausi konkurentai taip pat iškovojo taškų – "Gladbach" bei "Aachen" sužaidė be įvarčių ir pasidalijo po tašką, tuo tarpu puikią formą pasiekusi "Mainz" ekipa 4-1 sutriuškino "Cottbus" ir šoktelėjo jau keturioliktąją vietą.

Rezultatai

"%c00015" 2 - 0 "%c00105"
64' [1 - 0] Kevin Kuranyi
75' [2 - 0] Peter Løvenkrands

"%c00024" 3 - 0 "%c00100"
11' [1 - 0] Rafael van der Vaart (11 m.)
39' [2 - 0] Collin Benjamin
90' [3 - 0] Mehdi Mahdavikia

42' Dede ("Borussia") pašalintas iš aikštės
"%c00008" 2 - 2 "%c00257"
40' [1 - 0] Jermaine Jones (i savo vartus)
42' [1 - 1] Sotirios Kyrgiakos
75' [1 - 2] Alexander Meier
90' [2 - 2] Stefan Kiessling

28' Hans-Jorg Butt ("Bayer") pašalintas iš aikštės
80' Christoph Spycher ("Eintracht") pašalintas iš aikštės

"%c00103" 0 - 0 "%c00308"

"%c00209" 4 - 1 "%c00309"
7' [1 - 0] Leon Andreasen
20' [1 - 1] Sergiu Marian Radu
22' [2 - 1] Mohamed Zidan
40' [3 - 1] Mohamed Zidan (11 m.)
61' [4 - 1] Mohamed Zidan

"%c00027" 4 - 1 "%c00016"
3' [1 - 0] Roberto Hilbert
15' [2 - 0] Mario Gomez
21' [2 - 1] Diego
33' [3 - 1] Ludovic Magnin
86' [4 - 1] Marco Streller