Dviejų įvarčių deficitą panaikinusi „Man Utd“ ekipa palaužė „Atalantą“ © AP nuotr.

Trečiadienį dramatišką pergalę UEFA Čempionų lygoje iškovojo „Manchester United“ ekipa, kuri namuose rezultatu 3:2 palaužė „Atalantą“.

„Raudoniesiems velniams“ rungtynės prasidėjo tiesiog tragiškai ir svečiai 29-ąją minutę jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą po to, kai pasižymėjo Mario Pašaličius ir Merihas Demiralis.

„Atalanta“ pirmajame kėlinyje turėjo dar keletą progų pasižymėti, tačiau į pertrauką išėjo turėdama dviejų įvarčių pranašumą.

Antrajame kėlinyje „Man Utd“ įjungė aukštesnę pavarą ir jau 53-ąją minutę savo komandos atsilikimą sušvelnino Marcusas Rashfordas.

Vos po kelių minučių Scottas McTominay'us rezultatą galėjo išlyginti, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

„Raudonieji velniai“ nemažino spaudimo ir 75-ąją minutę rezultatą išlygino Harry Maguire'as.

Mačo herojumi vėl tapo Cristiano Ronaldo, kuris 81-ąją minutę puikiu smūgiu galva padovanojo savo komandai dar vieną pergalę Čempionų lygoje.

„Man Utd“ po trijų turų F grupėje pakilo į pirmąją vietą.

siaip

Kodel jie iskart negali taip zaisti, kaip zaide antrame kelinyje?! Ronaldo yra tikras devil 😀

Nu velnias ka dar pasakyti

• 0
  • Jo

Siaip gailaatalantos tikrai nenorejau kad velniai su ronaldo atsitiestu, bet su tokiu, zaidimu atalanta turetu vistiek iseit is grupes

• -1
  • Viking

Kaip Liverpool fanas esu patenkintas ManU pergale ir, kad Ole lieka 😀 O šiaip tai nėra ko čia džiūgaut ManU fanai, šiaip tokiai komandai, kaip ManU nėra ko džiūgaut vos išnešus kailį prieš Atalanta.